سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقباليان خبر داد:

افزايش 27 درصدي كرايه تاكسي در قم از اول ارديبهشت

هرگونه دریافت افزایش کرایه قبل از اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط رانندگان تاکسی تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد و با متخلفین برابر قانون برخورد می شود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از افزایش نرخ کرایه تاکسی به میزان 27 درصد از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال جاری در قم خبر داد.

علیرضا اقبالیان با اعلام خبر افزایش نرخ کرایه تاکسی در قم اظهار داشت: افزایش نرخ جدید در سال جاری بر اساس آنالیزی که در سال گذشته انجام گرفته؛صورت می پذیرد.

وی با بیان اینکه این آنالیز از مهرماه سال گذشته شروع و تا پایان بهمن ماه ادامه داشت؛گفت:بر اساس آنالیز لوازم یدکی، بیمه خودرو و تمام آیتم هایی که در بحث استهلاک مشمول خودرو و راننده می‌شود، 45 درصد افزایش داشته است.

اقبالیان با بیان اینکه آنالیزها 45 درصد افزایش قیمتها را در سال گذشته نشان می دهد؛ اذعان داشت: ما با در نظر گرفتن تمامی جوانب و شرایط نرخ کرایه تاکسی را 27 درصد برای سال92 افزایش دادیم.

وی افزود: افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال جاری طبق 27 درصد بر اساس مصوبات قانونی شورای اسلامی شهر، شورای سازمان تاکسیرانی و هیئت مدیره انجام شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به اطلاع رسانی نرخ جدید کرایه تاکسی در سال جاری بیان داشت: به منظور اطلاع شهروندان از نرخ جدید کرایه، نرخ مصوب در تاریخ 17 فروردین ماه جاری در روزنامه استانی شاخه سبز درج شد.

افزایش کرایه قبل از اردیبهشت تخلف است

وی با اشاره به اینکه نرخ جدید از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال جاری قابل اجراست؛ گفت: هرگونه دریافت افزایش کرایه قبل از اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط رانندگان تاکسی تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد و با متخلفین برابر قانون برخورد می شود.

اقبالیان با اشاره به اینکه نرخ خطوط تاکسی بیسیم و گردشی به صورت برچسب بر روی شیشه تاکسی ها نصب خواهد شد؛تصریح کرد: شماره تلفن های6628800 و 7733386 و 6660087 و سامانه پیام کوتاه 30005133 آماده دریافت هرگونه شکایات، انتقادات و پیشنهادات شهروندان است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٢, ٠۵:۵١

   

پر مبحث ترین ها