سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با صدور پيامي عنوان شد:

مردم قم آماده خدمت رساني به زلزله زدگان بوشهر هستند

رجاء واثق داريم كه اين بار نيز مردم و مجموعه دستگاه‌هاي امدادي و اجرايي استان قم همانند گذشته با عزم و توان جدي و آمادگي بالا در خدمت ياري رساني به زلزله زدگان و بازسازي مناطق آسيب ديده از زلزله خواهند بود.
مدیر عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور و استاندار قم به مناسبت فاجعه زلزله اندوهناک استان بوشهر با صدور پيام مشتركي از آمادگي مردم قم براي كمك به زلزله زدگان و بازسازي مناطق آسيب ديده خبر دادند.

در پيام مشترك آیت الله سيد هاشم حسینی بوشهری و كرم رضا پيريايي استاندار قم آمده است: وقوع حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر و از دست دادن جمعي از هموطنان عزيز در شهرستان دشتي و بخش هاي تابعه ضايعه بسيار دردناك و غم انگيز بود و موجب تاسف و تالم روحي و قلبي آحاد ملت ايران و مردم مومن و نوع دوست استان مقدس قم شد.

با ابراز تاسف و همدردي، اين مصيبت بزرگ را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (حفظه الله)، آیت‌الله صفایی‌بوشهری نماینده معزز ولی‌فقیه در استان و مردم ولايي و غيور استان بوشهرخاصه خانواده‌های محترم مصیبت دیده و معزي تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال براي جان باختگان اين حادثه، رحمت و غفران واسعه الهي و براي عموم بازماندگان و مصيبت ديده گان طلب صبر و بردباري و شفاي عاجل مسالت داريم.

در بخش ديگري از پيام عنوان شده است: رجاء واثق داريم كه اين بار نيز مردم و مجموعه دستگاه‌هاي امدادي و اجرايي استان قم همانند گذشته با عزم و توان جدي و آمادگي بالا در خدمت ياري رساني به زلزله زدگان و بازسازي مناطق آسيب ديده از زلزله خواهند بود.

ضمناً شماره حساب 99999 نزد بانك ملي ايران آماده دريافت كمك ها و وجوه نقدي مردم شريف و سازمان ها و نهادهاي استان قم مي‌باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠١-١٣٩٢, ٠٧:۴٧

   

پر مبحث ترین ها