سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از سال 84 تاکنون؛

16 پروژه گردشگری توسط بانک کشاورزی در قم حمایت شد

بروز شده : ٧-١٢-١٣٨٩, ١٨:۴۴    نسخه چاپی    
ز سال 84 تاکنون حمایت از 16 طرح با تسهیلاتی بالغ بر 75 میلیارد ریال بر عهده بانک کشاورزی بوده که با افتتاح هتل استقلال تمامی این طرح‌ها به بهره برداری رسیده است.
 مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان قم گفت: از سال 84 تاکنون، 16 پروژه گردشگری در استان قم مورد حمایت بانک کشاورزی قرار گرفته است.
، محسن صفدری ظهر شنبه در مراسم افتتاح رسمی هتل استقلال قم که با حضور رئیس و تعدادی از معاونین سازمان میراث فرهنگی کشور و جمعی از مسئولین استان قم در محل هتل برگزار شد، در خصوص تسهیلات پرداخت شده از سوی بانک کشاورزی به پروژه‌های گردشگری در استان قم اظهار داشت: بانک کشاورزی با توجه به سیاستهای کلان این بانک و درک کمبود واحدهای اقامتی و گردشگری در استان قم و همچنین بر اساس تفاهم نامه‌ای که با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به امضا رسانده، اقدام به پرداخت تسهیلات در این زمینه به سرمایه گذاران نموده است.

وی به تعداد طرح‌های گردشگری انجام گرفته با حمایت بانک کشاورزی در استان قم اشاره کرد و گفت: از سال 84 تاکنون حمایت از 16 طرح با تسهیلاتی بالغ بر 75 میلیارد ریال بر عهده بانک کشاورزی بوده که با افتتاح هتل استقلال تمامی این طرح‌ها به بهره برداری رسیده است و دیگر طرح‌ها در این زمینه عبارت از هتل خورشید، مجتمع وتوس که قرار است فاز دو آن نیز آغاز شود، رستوارن عمار، مجتمع تفریحی کشتی آبی هستند.

صفدری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بانک کشاورزی یک بانک تخصصی است، گفت: بانک کشاورزی در استان قم به دلیل شرایط خاص استان و کمبود منابع کشاورزی، دارای این رویکرد است تا علاوه بر تقویت بخش کشاورزی در قم در حوزه‌های دیگر همچون صنایع دستی و گردشگری نیز ورود داشته باشد و فعالیت خود را در سایر حوزه‌ها نیز افزایش دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٨٩, ١٨:۴۴

   

پر مبحث ترین ها