سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آشیانه بالگرد هوایی در قم احداث می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم با اشاره به وقوع زلزله در استان بوشهر بیان کرد: روز گذشته 10 تن مواد غذایی مورد نیاز و ضروری از سوی هلال احمر استان قم به بوشهر ارسال شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: در صورت اختصاص بودجه مورد نیاز، آشیانه بالگرد هوایی هلال احمر طی سال جاری در قم احداث می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا حاجی ظهیری پیش از ظهر چهارشنبه در مصاحبه مطبوعاتی که در سالن جلسات هلال احمر قم به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال برگزار شد، با اشاره به اینکه هجدهم تا بیست و چهارم اردیبهشت هفته هلال احمر نامگذاری شده است، اظهار داشت: با توجه به نبود جایگاهی برای فرود و صعود بالگرد هوایی، برآنیم تا در صورت تخصیص اعتبارات لازم، آشیانه بالگرد هوایی هلال احمر در قم احداث شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: تخفیف ویژه فرانشیز برای بیمه‌های فیزیوتراپی و بیماران بدون دفترچه فیزیوتراپی، دیدار با برخی از خانواده‌های داوطلب فعال و مانور زلزله و آموزش پناهگیری از برنامه‌های هلال احمر قم در هفته هلال احمر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم ابراز داشت: ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدا توسط اعضای هلال احمر، بازآموزی نجاتگران پایگاه بین شهری، پخش انیمیشن‌های آموزشی و کلیپ فعالیت‌های نوروز 92 از سیمای نور از برنامه‌های عمومی در هفته هلال احمر است که برگزار می‌شود.

وی افزود: در نماز جمعه این هفته قم اعضای هلال احمر حضور داشته و گزارشی از عملکرد هلال احمر استان قم به نمازگزاران ارائه خواهد شد.

حاجی ظهیری ادامه داد: روز پنج شنبه برنامه هایی همچون اردوی خواهران امدادگران هلال احمر به روستای وشنوه، بازدید از کتابخانه آیت الله نجفی مرعشی و برگزاری مسابقه پیامکی در برنامه سرچراغ برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: افتتاح کتابخانه مرکزی علمی کاربردی، دیدار با آیت الله علوی گرگانی، برگزاری مسابقه پیامکی در برنامه سرچراغ، اختتامیه طرح دادرس از جمله برنامه های هلال احمر در این هفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم با اشاره به وقوع زلزله در استان بوشهر بیان کرد: روز گذشته 10 تن مواد غذایی مورد نیاز و ضروری از سوی هلال احمر استان قم به بوشهر ارسال شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٢-١٣٩٢, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها