سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر حوزه‌های علمیه:

دیدار نامزدهای انتخاباتی با مراجع به معنای تایید آنان نیست

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٢, ١٣:۴۵    نسخه چاپی    
کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم در این دیدارها از دغدغه‌های مراجع معظم تقلید و حوزه‌های علمیه مطلع شده و نسبت به توجه ویژه به آن سفارش می‌شوند که بعد از برگزاری انتخاباتی باشکوه و حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری آن را در برنامه‌های خود مورد توجه قرار گیرند.
مدیر حوزه‌های علمیه گفت: دیدار نامزدهای انتخاباتی با مراجع و علما برای معرفی برنامه‌های آنان و نیز دریافت توصیه‌ها و منویات بزرگان دین است نه تایید شخص آنان.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت‌الله سید‌هاشم حسینی‌بوشهری با اشاره به رفت و آمد‌های متعدد چهره‌های جدید و باسابقه نظام در عالم سیاست به شهر مقدس قم و دیدار با مراجع معظم تقلید و اساتید برجسته حوزه گفت: این دیدار‌ها صرفاً به منظور معرفی برنامه‌ها، اهداف و شخصیت خود فرد و دریافت توصیه‌ها و منّویات بزرگان حوزه علمیه امام جعفرصادق(ع) است و نباید حمل بر تایید شخص کاندیدا شود.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: کاندیداهای ریاست جمهوری یازدهم در این دیدارها از دغدغه‌های مراجع معظم تقلید و حوزه‌های علمیه مطلع شده و نسبت به توجه ویژه به آن سفارش می‌شوند که بعد از برگزاری انتخاباتی باشکوه و حماسه سیاسی مدنظر مقام معظم رهبری آن را در برنامه‌های خود مورد توجه قرار گیرند.

وی تهذیب نفس، رعایت اخلاق سیاسی، رسیدگی به معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه را مهمترین دغدغه مراجع معظم تقلید و سفارش آن بزرگان به نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری بیان داشت: امیدواریم آن چه خیر ایران و امت اسلامی است در انتخابات رقم بخورد و فردی واجد خصوصیات مد نظر رهبری و مراجع عظام تقلید به عنوان رئیس جمهور برگزیده شود
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٢, ١٣:۴۵

   

پر مبحث ترین ها