سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم خبر داد:

آغاز طرح غبارروبی از کتاب‌ در قم

این طرح هر ساله در کتابخانه‌های عمومی به اجرا در می‌آید و با توجه به تعداد منابع هر کتابخانه، مدت زمان اختصاص یافته به اجرای رف خوانی متفاوت خواهد بود.
در آستانه سال جدید، کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان قم با اجرای طرح رف‌خوانی و غبارروبی از کتاب‌ها به استقبال بهار رفتند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم صبح شنبه در این مراسم با اشاره به اهداف این طرح اظهار داشت: رسالت اصلی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم ارتقای سطح خدمات دهی به عموم مردم است و کلیه طرحهای اجرایی در کتابخانه‌ها به منظور ارائه خدمات بهتر و کسب رضایت مراجعان انجام می‌شود.

علی فریدونی ادامه داد: در صورت داشتن یک کتابخانه پویا، نظاممند و سازماندهی شده، ارائه خدمات به مراجعان سریع‌تر و بهتر انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: طی این طرح مجموعه منابع کتابخانه‌ها بررسی و با فهرست رده‌ای کتابخانه تطبیق داده می‌شود که هدف از اجرای آن تعیین و تهیه صورت منابع مفقودی، وجین، فرسوده، صحافی و دارای اشکلات فنی است.

فریدونی ادامه داد: این طرح هر ساله در کتابخانه‌های عمومی به اجرا در می‌آید و با توجه به تعداد منابع هر کتابخانه، مدت زمان اختصاص یافته به اجرای رف خوانی متفاوت خواهد بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قم گفت: در این مدت بخش امانت دهی تعطیل است و همه کتابداران در این امر همکاری می‌کنند.

وی با اشاره به عملکرد سال 89 اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم گفت: با توجه به اعتبارات جذب شده و برنامه‌های مصوب استانی، پیش بینی می‌شود رشد کتاب و کتابخوانی در استان چند برابر شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٢-١٣٨٩, ١٧:۴٣

   

پر مبحث ترین ها