سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آغاز روند کاهشی دما و خنک شدن هوای قم از چهارشنبه

از روز دوشنبه به بعد کاهش دما را خواهیم داشت که حداکثر دمای روز دوشنبه 41 درجه سانتیگراد است سه شنبه که به 40 درجه سانتیگراد می رسد و روز چهارشنبه تا 36 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
سرپرست گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم بیان کرد: روز چهارشنبه تا 36 درجه سانتیگراد کاهش می یابد که از این روز به بعد هوا خنک می ماند.

محمد رضا قاضی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به وضعیت هوا طی روزهای آینده گفت: هوای روزهای دوشنبه و سه شنبه صاف می باشد و سرعت وزش باد پنج تا 10 کیلومتر بر ثانیه است.

وی اظهار داشت: سرعت وزش باد طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 20 تا 40 کلیومتر بر ثانیه است که سرعت باد سه شنبه شب 30 تا 55 کیلومتر می باشد.

سرپرست گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان قم تصریح کرد: برای فردا شب یعنی شب سه شنبه شاهد وزش باد خواهیم بود که جهت باد شمالغربی بوده و گردوخاک در آسمان مشاهده نمی شود.

قاضی عنوان کرد: از روز دوشنبه به بعد کاهش دما را خواهیم داشت که حداکثر دمای روز دوشنبه 41 درجه سانتیگراد است سه شنبه که به 40 درجه سانتیگراد می رسد و روز چهارشنبه تا 36 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

وی ادامه داد: چهارشنبه شب هوای استان نیمه ابری خواهد شد که از روز چهارشنبه به بعد هوا خنک می ماند و هوای قم وزش باد ندارد و آرام خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۶-١٣٩٢, ١٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها