سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ظهیری خبر داد:

طرح ارمغان مهر در قم اجرا می‌شود

طرح ارمغان مهر به منظور حمایت از دانش آموزان بد سرپرست و بی سرپرست در استانها برگزار می‌شود که اقلامی چون لوازم التحریر، کیف و کفش برای دانش آموزان مذکور تهیه و برای ورود به مدرسه به آنها اهدا می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از اجرای طرح ارمغان مهر برای سومین سال پیاپی در قم خبر داد.

علیرضا حاجی ظهیری در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به فرارسیدن مهرماه بیان کرد: همزمان با نزدیک شدن به ایام مهر دانش آموزان بی سرپرست و بد سرپرست استانها توسط جمعیت هلال احمر شناسایی می‌شوند و شامل طرح ارمغان مهر می‌شوند.

وی درخصوص زمان برگزاری طرح ارمغان مهر گفت: این طرح از ابتدای شهریورماه توسط جمعیت هلال احمر استان برگزار شده که فعالیت این طرح برعهده اعضای داوطلب هلال احمر صورت می‌گیرد و مسئولان و رئیس هلال احمر بر اجرای این طرح نظارت می‌کنند که تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: طرح ارمغان مهر به منظور حمایت از دانش آموزان بد سرپرست و بی سرپرست در استانها برگزار می‌شود که اقلامی چون لوازم التحریر، کیف و کفش برای دانش آموزان مذکور تهیه و برای ورود به مدرسه به آنها اهدا می‌شود.

ظهیری با اشاره به برگزاری نمایشگاهی در رابطه با این طرح عنوان کرد: نمایشگاهی با کمک اصناف قم از 16 شهریور برگزار شده که تا اول مهر ادامه دارد و سود حاصل از فروش اقلام این نمایشگاه در اجرای این طرح هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد: نمایشگاه مذکور در خانه داوطلب پایگاه جمعیت هلال احمر قم برگزار شده که کلیه اقلام این نمایشگاه با تخفیف ویژه برای کلیه عموم بازدید کنندگان عرضه می‌شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم اظهار داشت: طرح ارمغان مهر در 2 پایگاه خانه داوطلب جمعیت هلال احمر و ساختمان جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۶-١٣٩٢, ٠۵:۴٢

   

پر مبحث ترین ها