سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نمایشگاه فاتحان گمنام در قم افتتاح شد

این نمایشگاه از 26 شهریور تا 5 مهر دایر و علاقمندان می توانند از ساعت هفت صبح الی 24 جهت بازدید به نمایشگاه مراجعه کنند.
همزمان با میلاد ثامن الحجج و آغاز هفته دفاع مقدس در قم نمایشگاه فاتحان خیبر یگان ویژه نیروی انتظامی قم به دست سردار مجتبایی افتتاح شد.

همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) و آغاز هفته دفاع مقدس، ظهر سه شنبه نمایشگاه فاتحان گمنام در قم به دست سردار کاظم مجتبایی رئیس پلیس نیروی انتظامی استان قم و معاونین انتظامی آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه به هر ساله ویژه سالروز هشت سال دفاع مقدس و بازسازی رشادت های رزمندگان آن دوران برگزار می شود که امسال نیز همزمان با میلاد ثامن الحجج به همت یگان ویژه نیروی انتظامی استان و به دست رئیس پلیس نیروی انتظامی استان قم افتتاح شد.

نمایشگاه فاتحان خیبر شامل هفت غرفه یادیاران، کودک، مشاوره، اقتدار یگان ویژه، حجاب و عفاف، انقلاب اسلامی و بازنمایی جنگ 33 لبنان است که با پوستر و تصاویر شهدای و تجهیزات یگان ویژه به نمایش گذاشته شده است که محیط و مضامین غرفه های موجود متناسب با تمام سنین از کودک تا کهنسالان می باشد.

این نمایشگاه از 26 شهریور تا 5 مهر دایر و علاقمندان می توانند از ساعت هفت صبح الی 24 جهت بازدید به نمایشگاه مراجعه کنند.

نمایشگاه فاتحان گمنام با هدف آشنایی مسافران و ساکنین قم در ابتدای اتوبان قم – تهران جنب عوارضی و درمجاورت مسجد اهل بیت (ع) در فضایی 500 مترمربعی دایر شده است تا مورد استقبال و بازید کلیه اقشار و هموطنان ایرانی قرار گیرد و با فرهنگ شهادت، ایثار، مقاومت، ایمان و دفاع مقدس و جان فشانی های امام و شهدا و رزمندگان سال های دفاع مقدس آشنا شده و نسبت به مسائل جنگ نرم و جنگ سخت شناخت بیشتری پیدا کنند.

پس از افتتاح این نمایشگاه به دست سردار مجتبایی این مقام نظامی از غرفه های نمایشگاه بازدید و عملکرد یگان ویژه را در برپایی نمایشگاه مثبت ارزیابی کرد.

به کلیه بازدید کنندگان بسته های فرهنگی همچون مجلات کودک (پوپک و ملیکا) و نوجوان (انتظار نوجوان)، کتاب شیعه شناسی، مجله امان و مهدی موعود، چفیه، خودکار، کتابچه حجاب و سی های با محتوای شیطان پرستی به صورت رایگان اهدا می شود.

همچنین غرفه مشاوره این نمایشگاه با همکاری موسسه خیریه حضرت زهرا (س) دایر شده و با حضور اساتید و مشاوران جامعه المصطفی العالمیه فعالیت می کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۶-١٣٩٢, ١٠:۴۶

   

پر مبحث ترین ها