سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مراسم بزرگداشت مرحوم عسگراولادی در مسجد اعظم قم برگزار می‌شود

مراسم ترحیم آن مرحوم روز جمعه هفدهم آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه از برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم عسگراولادی در قم خبر داد و گفت: این مراسم جمعه این هفته در مسجد اعظم برگزار می شود.

حجت الاسلام سیدحسن طیب حسینی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن ابراز تاثر از درگذشت مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی، یادآور شد: وی از پیشگامان نهضت امام خمینی (ره) بود که در راه خدمت به انقلاب زحمات زیادی را انجام داد.

وی در ادامه از برگزاری مراسم بزرگداشت مرحوم عسگراولادی در قم خبر داد و افزود: مراسم ترحیم آن مرحوم روز جمعه هفدهم آبان ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه با بیان این که این مراسم با حضور علمای اعلام، فضلا و طلاب حوزه علمیه، خانواده معزز مرحوم عسگراولادی و عموم مردم شریف و ولایت مدار قم برگزار خواهد شد، یادآور شد: در این مراسم آیت الله رضا استادی، دبیر شورای عالی حوزه های علمیه به ایراد سخن خواهد پرداخت.

وی در پایان گفت: این مراسم از سوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه، آستان مقدس حضرت معصومه (س)، حزب موتلفه اسلامی استان قم، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و هیئت امنای شهرک مهدیه برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٨-١٣٩٢, ٢٣:۵۶

   

پر مبحث ترین ها