سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در لیگ برتر فوتبال قم

عقاب پردیسان با پنج گل پیمان را در هم کوبید

تغییرات در این تیم جواب داد و استفاده از بازیکنان جوان و انرژی‌بخش موجب شد عقاب یک بازی سراسر حمله و پر از موقعیت را انجام دهد ضمن این که زوج حمید محمدی و علیرضا نیلویی در مرکز زمین عرصه را بر پیمان تنگ کردند و توان بالای عقاب در حمله و دفاع از کناره‌ها ، پیستون‌های پیمان را فلج کرد.
در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان قم عقاب پردیسان به پیمان پنج گل زد تا از انتهای جدول جدا شود.

در بازی ماقبل پایانی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان قم تیم عقاب پردیسان در دیدار برابر پیمان با ترکیبی از بازیکنان جوان خود به میدان رفت و توانست با کسب پیروزی پنج بر یک به اولین برد فصل خود دست پیدا کند.

در این مسابقه که در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی قم و در هوایی نسبتاً سرد برگزار شد ، تیم عقاب پردیسان که در سه بازی گذشته خود شکست خورده بود ، با ارائه یک بازی زیبا و تهاجمی حریف قعر نشین خود را در هم کوبید و خود را به رده ششم جدول رساند.

مجید قراگوزلو (29) حسن چهرقانی (48) صادق اسدی مهر (50) حمیدرضا محمدی (82) علیرضا نیلویی (85) گل‌های تیم عقاب پردیسان را به ثمر رساندند.

عقاب پردیسان در این مسابقه با ترکیب علی معماریان ، علیرضا مبینی ، امیرحسین زارعی، علیرضا آزادوار (56 – محمد قاسمی) ، سجاد فخر شهبازی، حسن چهرقانی ، صادق اسدی مهر (56 – محمدحسن افشاری)، ابراهیم ملک‌زاده (55 – علیرضا انور)، حمیدرضا محمدی ، مجید قراگوزلو و علیرضا نیلویی به میدان آمد و موسی رفیعی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشت.

در تیم فوتبال پیمان نیز سعید ورمزیاری ، حمید بابایی، علی کریمی ، علیرضا سلگی ، محمدرضا حق محمدی ، پرویز دوستدار قشلاقی ، حمزه باقری ، مراد حسین کمالی فر (56 – علیرضا اسکندری) ، رسول شریف‌زاده ، میثم محمدی و رضا بیگدلی با هدایت رحیم پاپیروند در زمین حاضر شدند.

 عقاب پردیسان با پنج گل پیمان را در هم کوبید


حسین سعادتمند داور این بازی بود و حسام واعظی،محمد بختیاری و امیر تبریکی وی را در امر قضاوت یاری دادند.

از همان دقایق ابتدایی بازی ، این تیم سرخ‌پوش عقاب بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و تا پیش از گل اول فرصت‌های پرشماری را روی دروازه پیمان خلق کرد.

در دقیقه 29 عقاب مزد حملاتش را گرفت و در شلوغی و آشفتگی محوطه جریمه پیمان ، شوت نوک پای محکم مجید قراگوزلو ، دروازه پیمان را باز کرد و عقاب با همین تک گل نیمه اول را برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم و در دقیقه 48 حسن چهرقانی در محوطه جریمه پیمان صاحب توپ شد و ضربه زمینی وی به زاویه مخالف گل دوم را برای عقاب به ارمغان آورد.

دو دقیقه بعد ارسال حمیدرضا محمدی از سمت چپ روی یک ضربه آزاد در محوطه شش قدم فرود آمد و قبل از این که سعی ورمزیاری دروازه بان پیمان روی آن اثر بگذارد ، صادق اسدی مهر با ضربه سر ، عقاب را به سومین گل رساند.

در دقیقه 75 بود که پیمان روی یکی از حملات پراکنده خود به گل رسید و توپ بلندی که از چپ روی دروازه عقاب سانتر شده بود روی تیر دوم به علیرضا سلگی رسید و او هم با سر توپ را در دهانه دروازه برای میثم محمدی کاشت و محمدی هم به سادگی دروازه خالی عقاب را باز کرد تا اختلاف کم شود.

در دقیقه 82 حمیدرضا محمدی از پشت محوطه جریمه با شوتی سنگین و تماشایی توپ را به تور دروازه پیمان چسباند تا دومین گلش در این فصل را به ثمر برساند.

عقربه ساعت دقیقه 85 مسابقه را نشان می‌داد که علیرضا نیلویی با حرکت از سمت چپ با شوتی از زاویه بسته عقاب گلزنی کرد تا بازی خوبش در این بازی را کامل کند.

عقاب با استفاده از نیروی جوانی‌اش تیم بی‌دفاع پیمان را شکست داد تا از جمع قعرنشینان جدا شود.

تغییرات در این تیم جواب داد و استفاده از بازیکنان جوان و انرژی‌بخش موجب شد عقاب یک بازی سراسر حمله و پر از موقعیت را انجام دهد ضمن این که زوج حمید محمدی و علیرضا نیلویی در مرکز زمین عرصه را بر پیمان تنگ کردند و توان بالای عقاب در حمله و دفاع از کناره‌ها ، پیستون‌های پیمان را فلج کرد.

پیمان اما فرقی با بازی‌های بد قبلی‌اش نداشت درحالی‌که آن‌ها فقط یک بازیکن در روی نیمکت ذخیره‌های خود داشتند و فاقد روح تیمی بودند البته آن‌ها به آینده هنوز امیدوارند اما در شرایط فعلی‌، شرایط بحرانی بر این تیم حاکم است.

با نتیجه حاصل از این بازی‌، پیمان بدون کسب امتیاز در قعر جدول قرار گرفت و عقاب منطقه سقوط را ترک کرد تا استقلال همسایه پیمان در انتهای جدول باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٢, ١٩:۴۴

   

پر مبحث ترین ها