سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوي شوراي شهر قم:

مونوريل در مقابل حرم مطهر از زيرسطح عبور مي‌كند

شوراي شهر مخالف عبور مونوريل از بالاي سطح در مقابل حرم مطهر بود و با تصميم‌گيري‌هاي صورت گرفته قرار بر اين است كه منوريل در مقابل حرم حضرت معصومه (س) از زير سطح عبور كند.
سخنگوي شوراي اسلامي شهر قم گفت: مونوريل در مقابل حرم مطهر حضرت معصومه (س) از زير سطح عبور مي‌كند.

حسن بختياري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به روند اجراي پروژه مونوريل قم اظهار داشت: در زمينه اجراي پروژه مونوريل پيشنهاد شورا روشن و شفاف بوده و به مراجع قانوني به صورت صريح اعلام شده بود.
وي خاطرنشان كرد: شوراي شهر مخالف عبور مونوريل از بالاي سطح در مقابل حرم مطهر بود و با تصميم‌گيري‌هاي صورت گرفته قرار بر اين است كه منوريل در مقابل حرم حضرت معصومه (س) از زير سطح عبور كند.
سخنگوي شوراي اسلامي شهر قم با بيان اينكه در مدت توقف اين بخش طرح‌هاي مختلفي ارائه شده است، گفت: ما در پروژه مونوريل به دنبال اين بوديم كه مانع بصري براي حرم مطهر ايجاد نشود و با اجراي مونوريل از زير سطح در مقابل حرم مطهر، اين مشكل برطرف شده است.
وي تاكيد كرد: از استاندار قم، اعضاي شوراي سازمان قطار شهري و همه عوامل، ‌كارشناسان و ‌مديران استان كه با ارائه دغدغه‌هاي خود منجر به اتخاذ اين تصميم شدند، قدرداني لازم را دارم و اميدواريم كه اجراي اين پروژه موجب شود تا زمينه ارائه خدمات مطلوب به زائران حرم كريمه اهل بيت و همچنين مردم قم فراهم شود.
پروژه مونوريل كه براي نخستين بار در كشور اجرا مي‌شود، حدفاصل پارك‌سوار شمالي تا حرم حضرت معصومه (س)‌ و همچنين حرم مطهر تا شهرك پرديسان راه‌اندازي مي‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠١-١٣٩٠, ٠١:٣۶

   

پر مبحث ترین ها