سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی سال آینده/

کانون اشتغال و کارآفرینی در 30 مسجد قم ایجاد می شود

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١١:١۴    نسخه چاپی    
دانشگاه علمی کاربردی با فراهم کردن زمینه هایی خدمات ملموس به مردم ارائه می‌دهد و این عمل با ایجاد کلینیک‌های اشتغال انجام می‌شود و در این زمینه 30 کیلینیک اشتغال در 3 مرکز افتتاح می‌شود.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم از ایجاد کانون‌های اشتغال و کارآفرینی با حضور مشاوران حقوقی و مالی در 30 مسجد این استان خبر داد.

حسین ابراهیمی فرد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در سال آینده در 30 مسجد استان قم، کانون اشتغال و کارآفرینی ایجاد شده و از مشاوره‌های حقوقی، مالی و تخصصی در آن استفاده می‌شود.

وی بیان داشت: دانشگاه علمی کاربردی با فراهم کردن زمینه هایی خدمات ملموس به مردم ارائه می‌دهد و این عمل با ایجاد کلینیک‌های اشتغال انجام می‌شود و در این زمینه 30 کیلینیک اشتغال در 3 مرکز افتتاح می‌شود.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه در هفته پژوهش ابراز کرد: در یکی از روزهای هفته پژوهش درهای دانشگاه برای عموم مردم باز بود و مسئولان به تمامی سوالات مراجعه کنندگان پاسخ دادند.

ابراهیمی فرد ادامه داد: برگزاری میزگردهای تخصصی با موضوع‌های گوناگون، تجلیل از برترین‌های کارآفرینان و ایجاد تریبون‌های آزاد از دیگر برنامه‌های این دانشگاه در هفته پژوهش بوده است.

وی افزود: امیدواریم با این خدمات ملموس الگویی برای نهادهای دیگر همچون سازمان صنعت، معدن و تجارت باشیم و مردم از نزدیک با خدمات آنها آشنا شوند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١١:١۴

   

پر مبحث ترین ها