سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ديدار استاندار جديد قم با تعدادي از مراجع تقليد

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٢, ١۶:٢٣    نسخه چاپی    
استاندار قم حمايت همه جانبه مراجع عظام تقليد، حوزه علميه و مردم از خود را مايه افتخار و سنگين شدن بار مسئوليت عنوان كرد و اين امر را زمينه ساز خدمت بهتر به شهر مقدس قم دانست.
حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش با حضور در بيت تعدادي از مراجع تقليد قم با آنان ديدار و گفتگو كرد.
ديدار استاندار جديد قم با تعدادي از مراجع تقليد

آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی در ديدار استاندار قم که در دفتر این مرجع تقلید صورت گرفت، ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش، با اشاره به موقعیت خاص استان قم و مرکزیت جهان تشیع، این انتخاب را فرصتی برای خدمت به شهر مقدس قم عنوان کرد و خواستار انجام هرچه بهتر وظایف محوله شد.

وی ادامه داد: قم از جایگاه رفیع تری نسبت به شهرهای دیگر برخوردار است و طبعا توقع نیز از متولیان بیشتر می‌باشد و باید ضمن تلاش جهت رفع نواقص، کارها برای رضای خداوند متعال و در جهت رفع مشکلات مردم باشد.

استاد برجسته حوزه ضمن اشاره به سوابق ارزشمند استاندار قم افزود: ما برای شما دعا می‌کنیم تا توفیق خدمت برایتان حاصل شود و امیدواریم در این امر موفق باشید.

وی ضمن توصيه به مسئولان نظام در جهت توجه ويژه به عش آل محمد افزود: ايران اسلامي به واسطه قم شناخته مي‌شود و اين نشان از جهان شهر بودن قم دارد.

حجت الاسلام محمد صادق صالحی منش نيز در این دیدار ضمن عرض ارادت به معظم له از تفضل خداوند برای خدمتگذاری به مردم شکرگذاری نمود و اضافه کرد: ما آبروي خود را براي خدمتگذاري آستان كريمه اهل بيت(ع)، مراجع معظم و مردم بزرگوارمان در كف دست گرفته‌ايم و امیدوارم بتوانم به یاری خداوند گام هاي مثبتي را در راستاي ارتقاء جايگاه شهر مقدس قم بردارم.

تأکید بر رفع مشکلات معیشتی مردم و سرعت در اجراي طرح هاي عمراني قم
ديدار استاندار جديد قم با تعدادي از مراجع تقليد

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش استاندار قم، همچنین با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کرد.

در اين ديدار که در دفتر این مرجع تقلید شیعیان صورت گرفت، آیت الله مکارم شیرازی ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش، با اشاره به جایگاه استان قم به عنوان مرکز جهان تشیع، برخورداری از نعمت همجواری با حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع)، مسجد مقدس جمکران و حوزه‌های علمیه این انتخاب را فرصتی برای خدمت به اسلام عنوان کرد و خواستار پیگیری در رفع مشکلات معیشتی مردم و سرعت در اجراي طرح هاي عمراني شد.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش نيز ضمن تسلیت ایام سوگورای سرور و سالار شهیدان و وفات پیامبر اعظم(ص) با ارائه گزارشي از نحوه انتخاب استاندار قم در هيئت دولت و اجماع اعضاي دولت براي انتخاب وي گفت: اميدوارم بتوانم در دوران مسئوليت خويش با بهره گيري از سخنان و رهنمودهای معظم له و مراجع عظام تقليد گام هاي مثبتي را در راستاي ارتقاء جايگاه قم بردارم.

استاندار قم حمايت همه جانبه مراجع عظام تقليد، حوزه علميه و مردم از خود را مايه افتخار و سنگين شدن بار مسئوليت عنوان كرد و اين امر را زمينه ساز خدمت بهتر به شهر مقدس قم دانست.

دیدار استاندار قم با آيت الله شبيري زنجاني
ديدار استاندار جديد قم با تعدادي از مراجع تقليد

آيت الله العظمي سید موسی شبيري زنجاني نیز در دیدار استاندار قم، ضمن تبريك انتصاب حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش، روحاني بودن ايشان در مسند استانداري قم را يك فرصت دانسته و ضمن ابزار خرسندي گفت: كارها بايد با اخلاص و خلوص نيت باشد.

وی ضمن توجه به اخلاق و متانت در برخوردها تاكيد کرد: اقدامات و گامها بايد با عظمت برداشته شود.

حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش نيز در اين ديدار ضمن بهره گيري از فرمايشات معظم له براي توفيق در خدمت رساني به حرم كريمه اهل بيت(ع) و مردم شريف قم تقاضاي دعاي خير مراجع معظم را نمود.

وی اولويت كاري خود را خدمت بي منت به مجاورين و زائرين كريمه اهل بيت(ع) دانست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٢, ١۶:٢٣

   

پر مبحث ترین ها