سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كشف بيش از 17 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در قم

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:۴۵    نسخه چاپی    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با تعقیب خودروی قاچاقچیان محل استقرار آنها در سوله یکی از شهرکهای صنعتی قم را شناسایی و با همکاری سه تیم از پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ، چهار نفر از اعضای این باند را دستگیر کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی قم از کشف 17 کیلوگرم شیشه و 15 کیلوگرم مواد پیش ساز شیشه در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ منوچهر طالبی با اعلام اين خبر افزود: ماموران طی اخبار واصله از پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مبنی بر ورود یک باند تولید و قاچاق ماده روان گردان شیشه به قم ، دستگیری و انهدام باند مذکور را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه كرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با تعقیب خودروی قاچاقچیان محل استقرار آنها در سوله یکی از شهرکهای صنعتی قم را شناسایی و با همکاری سه تیم از پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ، چهار نفر از اعضای این باند را دستگیرکردند.

طالبي ادامه داد: ماموران در بازرسی از محل علاوه بر مواد روانگردان شش دستگاه ترازوی توزین کشف و سه دستگاه خودرو سانتافه ، سوناتا ، تاکسی ون و 9 دستگاه گوشی تلفن همراه از قاچاقچیان مواد مخدر شیشه کشف و ضبط کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها