سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: پروژه متروي قم نيازمند بودجه اختصاصي است

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ١۶:١٩    نسخه چاپی    
مجلس شوراي اسلامي به خوبي به جايگاه واقعي قم اشراف دارند و انشاء الله با حمايت رياست محترم مجلس شوراي اسلامي و نمايندگان محترم قم در تعيين رديف بودجه خاص براي اين پروژه بزرگ اقدام خواهد شد.
استاندار قم با بیان اینکه پروژه عظیم مترو قم يك پروژه ملي محسوب مي‌شود، تأکید کرد: این پروژه نيازمند بودجه اختصاصي است.

حجت الاسلام والمسلمين محمد صادق صالحي منش در بازديد از دستگاه عظيم حفاري TBM و كارگاه ساخت و آزمايش بتون متروي قم ضمن دريافت گزارشات مديران اين طرح و با ابراز خرسندي از پيشرفت آن، از عملكرد خوب متوليان اين پروژه عظيم تشكر و قدرداني كرد.

وی در این بازدید که شهردار قم نیز حضور داشت، تصريح كرد: ‌وقتي وارد چنين محيط پرنشاطي مي‌شويم و تلاش خستگي ناپذير فرزندان ايران اسلامي را مي‌بينيم، ناخودآگاه به ياد جبهه‌ها مي‌افتيم و كار جهادي اين عزيزان با چنين شور و علاقه‌اي ستودني است.

استاندار قم همچنين با اشاره به واقع شدن استان قم در شاهراه 17 استان كشور، عبور بيش از 25 ميليون مسافر از اين شهر و جايگاه خاص مذهبي آن، افزود: پروژه متروي قم قطعا مورد استفاده مسافران ديگر استان‌ها نيز خواهد بود و از اين رو يك پروژه ملي محسوب مي‌شود.

وي با بيان اينكه پروژه عظيم متروي قم نيازمند بودجه اختصاصي است، گفت: مجلس شوراي اسلامي به خوبي به جايگاه واقعي قم اشراف دارند و انشاء الله با حمايت رياست محترم مجلس شوراي اسلامي و نمايندگان محترم قم در تعيين رديف بودجه خاص براي اين پروژه بزرگ اقدام خواهد شد.

حجت الاسلام صالحي منش در پايان با اشاره به عنايت ويژه مقام معظم رهبري،عزم راسخ رئيس محترم جمهور و با اراده ي توام با تدبير هيئت دولت از تحريم ها عبور خواهيم كرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ١۶:١٩

   

پر مبحث ترین ها