سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

جذب سرمایه گذاران فرا استانی برای عمران و آبادانی قم ضروری است

باید در امر خدمت رسانی به مردم شریف قم با همدلی و وفاق پیش برویم و در این مسیر از بروکراسی‌های اداری بکاهیم.
استاندار قم جذب سرمایه گذاران فرا استانی را برای پیشرفت و آبادانی شهر قم ضروری عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قم، از خدمات موثر مجموعه مدیران شهرداری قم در راستای مرتفع نمودن نیازهای مردم شریف قم تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به دیدار مراجع عظام تقلید و علما در هفته گذشته گفت: ‌از نقاط مشترک کلیه این دیدار‌ها تاکید مراجع عظیم الشأن بر اهتمام در برطرف نمودن نیازهای مردم و تلاش در جهت بهبود شرایط استان بوده است.

قانون فصل الخطاب همه امور است
استاندار قم با بیان اینکه قانون فصل الخطاب کلیه امور است، افزود: البته باید در امر خدمت رسانی به مردم شریف قم با همدلی و وفاق پیش برویم و در این مسیر از بروکراسی‌های اداری بکاهیم.

وی بحث عمران و آبادانی شهر مقدس قم را بسیار مهم توصیف و اضافه کرد: در انجام وظایف مرتبط با شورای اسلامی شهر و شهردار قم تمام جهد و تلاش خود را خواهم نمود.

حجت الاسلام صالحی منش، جذب سرمایه گذاران و سرمایه را از ضروریات شهر کریمه اهل بیت(ع) عنوان کرد و گفت: این امر با تعامل و همت بلند مدیران مجموعه‌های مختلف استان میسر خواهد شد.

در این دیدار رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار قم نیز ضمن تبریک انتصاب استاندار قم، گزارشی از کارهای انجام شده به وی ارائه کردند و برنامه‌های کاری خود را برای ایشان تشریح کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ١٣:٣٠

   

پر مبحث ترین ها