سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل آتش نشانی قم خبر داد:

حریق منزل در قم سه مصدوم بر جای گذاشت

بر اثر حریق همه منزل دچار آتش سوزی شده بود که با ورود آتش نشانان به منزل سه نفر از اعضای خانواده که زن و شوهر و پسر 10 ساله آن‌ها بود و دچار سوختگی شده بودند را از محل خارج و تحویل عوامل اورژانس جهت انتقال به بیمارستان دادند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از مصدوم شدن سه نفر در اثر حریق منزلی در این شهر خبر داد.

عباس جعفری در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طی 24 ساعت گذشته هشت عملیات ایمن سازی، چهار حریق و 2 عملیات نجات انجام شد.

وی گفت: ایمن سازی های انجام شده توسط نیروهای آتش نشانی شامل یک مورد نشت بنزین، 2 مورد بازگشایی درب منزل، 2 مورد بازگشایی درب خودرو، یک مورد بازماندن شیرآب، یک مورد بریدن قفل و یک مورد رها سازی گربه می شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم بیان کرد: عملیات های نجات انجام شده توسط نیروهای آتش نشانی یک مورد صید مار و یک مورد انگشتر بری می شود.

وی گفت: حریق های بوقوع پیوسته شامل یک مورد حریق ضایعات، یک حریق اتاقک، یک مورد انفجار پیک نیک داخل منزلی در دروازه ری و یک حریق منزل می‌شود.

جعفری ادامه داد: با تماس با مرکز فرماندهی آتش نشانی، خبر آتش سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان ایستگاه کوچه شماره 18 اعلام که بلافاصله واحدهای اعزامی از ایستگاه هشت به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: بر اثر حریق همه منزل دچار آتش سوزی شده بود که با ورود آتش نشانان به منزل سه نفر از اعضای خانواده که زن و شوهر و پسر 10 ساله آن‌ها بود و دچار سوختگی شده بودند را از محل خارج و تحویل عوامل اورژانس جهت انتقال به بیمارستان دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٠۴

   

پر مبحث ترین ها