سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم معارفه شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: این مراسم به مناسبت تکریم یکی از خادمان حوزه فرهنگ و ادب و هنر و نیز معرفی حجت‌الاسلام ایزدپناه به عنوان مدیرکل جدید برگزار شده است.
مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی معارفه شد.

در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم که صبح دوشنبه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر، حجت الاسلام محمدصادق صالحی منش استاندار قم، حجت‌الاسلام علی بنایی معاون سیاسی امنیتی استاندار، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان و اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد، حجت ‌الاسلام عبدالرضا ایزدپناه به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم معرفی و از تلاش‌های دو ساله سید مرتضی اسماعیلی طبا مدیرکل سابق این نهاد قدردانی شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: این مراسم به مناسبت تکریم یکیاز خادمان حوزه فرهنگ و ادب و هنر و نیز معرفی حجت‌الاسلام ایزدپناه به عنوان مدیرکل جدید برگزار شده است.

علی جنتی با قدردانی از اسماعیلی طبا اظهار کرد: فعالیت‌هایی که در دو ساله اخیر توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده، نشان دهنده کارنامه درخشان اسماعیلی طبا بوده که قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: قم به دلیل مرکزیت حوزه علمیه نیاز به نیروی تازه نفس داشت که آشنایی بیشتری با این عرصه داشته باشد، از این رو حجت‌الاسلام ایزدپناه با توجه به سوابق علمی و تجربیات اجرایی می‌تواند نقش موثری در این حوزه داشته باشد.

جنتی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این آمادگی را دارد که آقای اسماعیلی طبا در هر استانی که تمایل داشته باشند زمینه فعالیت وی را فراهم کند مگر اینکه وی مصر باشد به صداوسیما برگردد.

در این مراسم علاوه بر سید مرتضی اسماعیلی طبا مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حجت‌الاسلام عبدالرضا ایزدپناه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و محمدعلی مجاهدی مسئول دبیرخانه شعر آئینی به عنوان نماینده انجمن‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سخنرانی کردند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا ایزدپناه از معاونان قوه قضائیه در دوره آیت‌الله شاهرودی بوده و سوابقی از جمله مدیرمسئولی مجلات حوزه و عضویت در هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم را در پرونده خود دارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٢, ٠٧:۵۵

   

پر مبحث ترین ها