سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عرب انصاری: ضریب امنیتی در قم بسیار حساس است

در شهر قم که جهان سیاست را سمت و سو می‌دهد فعالیت در حوزه امنیتی کار بسیار پیچیده‌ای است و نیاز به مطالعه دارد.
معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری قم ضریب امنیتی در شهر قم را بسیار بالا و حساس عنوان کرد و گفت: ایجاد امنیت در قم تلاش مضاعفی را می‌طلبد.

حجت الاسلام محمد مهدی عرب انصاری قبل از ظهر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی امنیتی استانداری قم طی سخنانی با اشاره به پیچیده بودن حوزه‌های امنیتی اظهار داشت: ضریب امنیتی در قم بسیار حساس است و برای ایجاد امنیت در این شهر، در شورای تامین اقدامات بایسته‌ای انجام شد که شایسته قم بود و هفت گام امنیتی که از سوی این شورا مطرح شد در شورای امنیت کشور مورد استقبال قرار گرفت و مسیری برای امنیت کشور باز کرد.

وی با بیان این که قم پایگاه اعتقاد جهان است،‏ ابراز داشت: شهر قم جهان شهری است که امامان و بزرگان نسبت به آن عنایت ویژه‌ای داشتند و ما نیز تلاش کردیم برای خدمت‌گزاری بهتر ادب را رعایت کرده و از کریمه اهل بیت(ع) کمک طلبیدیم.

بازرس ویژه استاندار قم با اشاره به جایگاه بالای شهر قم یادآور شد: مهم است که برای شهر قم چه کاری انجام داد و شهر قم شرایطی دارد و باید کمر بسته و ایفای نقش کرد.

وی عنوان کرد: امیدوارم اقدامات ناچیز بنده در دوران تصدی، مورد رضایت درگاه خداوند، امام زمان(عج)‏ کریمه اهل بیت و ارواح طیبه شهدا قرار گیرد.

حجت الاسلام انصاری تصریح کرد: در 12 سالگی با امام راحل آشنا شدم و در حمله به مدرسه فیضیه نسبت به امام(ره) وفادار شده و پس از آن نعمت ها و برکات خداوند نصیب بنده شد.

وی افزود: افتخارآمیزترین دوران زندگی ام بازگشت دوباره بنده پس از تحصیل به شهر قم و خدمت گزاری به عنوان معاون سیاسی امنیتی در استانداری قم بود.

هیچ حاشیه‌ای در دوران تصدی بنده ایجاد نشد

معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری قم بیان کرد: خدا را سپاسگزارم که هیچ حاشیه‌ای در دوران تصدی بنده ایجاد نشد و با خوشحالی این منصب را واگذار می‌کنم و از لطف همه دوستان و کسانی که مرا یاری کردند‏،‌ سپاسگزاری می کنم.

حجت الاسلام عرب انصاری ادامه داد: در شهر قم که جهان سیاست را سمت و سو می‌دهد فعالیت در حوزه امنیتی کار بسیار پیچیده‌ای است و نیاز به مطالعه دارد.

وی عنوان کرد: همچنین از استاندار قم، حجت الاسلام صالحی منش که رابطه بسیار صمیمی با یکدیگر داشتیم تقدیر می‌کنم و بنده مورد اخلاق کریمانه ایشان بودم.

مشاور استاندار قم یادآور شد: از عنایت بیوت مراجع تقلید، حجت الاسلام موسی پور‏، مهندس پیریایی، دستگاه های اجرایی استان‏‏، نمایندگان، معتمدان محلی، شهرداری‏، معاونان استانداری و به ویژه از توجه روحانیون سپاسگزارم.

وی عنوان کرد: از حجت الاسلام بنایی که منشأ خیر و خدمت در این شهر هستند تشکر کرده و خواستارم شاکله مدیریتی خود را به گونه‌ای شکل دهد که همواره خدمت گزاری در شهر قم وسعت یابد.

معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری قم در پایان افزود: سراسر وجود و قلبم از اخلاص وعشق به امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مملو است و انشاالله همین گونه باقی بماند.

حجت الاسلام عرب انصاری در این مراسم‏ به عنوان مشاور و بازرس ویژه استاندار قم معرفی شد.

در این مراسم با اهدای لوح های تقدیری از سوی حوزه معاونت سیاسی، جامعه ورزشکاران‏، سپاه‏‏، اطلاعات، حجت الاسلام سعیدی، و بسیج کارمندان‏ فرماندهی انتظامی از حجت الاسلام انصاری تقدیر شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٢, ١٣:٢٠

   

پر مبحث ترین ها