سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تیراندازی در مركز شهر قم

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٢, ١۴:١٣    نسخه چاپی    
در پی وقوع این حادثه مغازه دار مجروح و توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد و حال وی به دلیل اصابت تیر به گلویش وخیم گزارش شده است.
وقوع تیراندازی در يك نزاع شخصي در قم منجر به زخمی شدن یک نفر شد.

حوالی ساعت 11 و 10 دقیقه امروز وقوع یک نزاع در پل بازار در نزديكي حرم مطهر حضرت معصومه (س) در مركز شهر قم منجر به تیراندازی و مجروح شدن یک نفر شد.

یکی از شاهدان عینی این حادثه در گفتگو با خبرنگار 19 دي گفت: دو فرد که یکی از آنان به سلاح کمری مسلح بود به سمت یکی از مغازه داران پل بازار قم شلیک کرد که موجب زخمی شدن وی شد.

در پی وقوع این حادثه مغازه دار مجروح و توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد و حال وی به دلیل اصابت تیر به گلویش وخیم گزارش شده است.

همچنین بر اساس اعلام علوم پزشکی قم نفر مجروح دوم این حادثه که از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، خود به مرکز درمانی مراجعه کرده است.

بر اساس این گزارش فرد تیرانداز توسط مردم دستگیر شد اما یکی دیگر از افراد از صحنه حادثه فرار کرد.

دستگیری ضارب تیراندازی

سرهنگ حمیدرضا اسدی جانشین فرمانده انتظامی استان قم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: حادثه تیراندازی صبح امروز در قم به علت نزاع شخصی رخ داده و ضارب این حادثه دستگیر شده است.

وی ادامه داد: شواهد حاکی از این است که دو نفر به قصد نزاع با نفر سوم با یکدیگر درگیر شده‌اند که این امر در نهایت منجر به شلیک گلوله شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: بر اثر شلیک گلوله دو نفر از افرادی که در نزاع حضور داشتند یکی از ناحیه کتف و دیگری از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفت که حال یکی از مجروحان وخیم گزارش شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٢, ١۴:١٣

   

پر مبحث ترین ها