سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازدید سحرگاهی استاندار از اورژانس قم

پرسنل اورژانس قم با توجه به شرایط جوی شب یکشنبه تا صبح این روز سه مادر باردار ( 2 نفر در مناطق روستایی و یک نفر در منطقه شهری)، را با انجام مراقبت‌های خاص در مسیرهای یخبندان به مراکز درمانی منتقل کردند که 2 نفر ( یک مورد 2 قلو) به سلامت وضع حمل نموده و یک نفر نیز تحت مراقبت است.
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم با بيان اينكه استاندار قم حجت الاسلام صالحی منش ساعت سه صبح روز یکشنبه به طور سرزده از مرکز 115 قم بازدید به عمل آورده است، گفت: طی 24 ساعت گذشته 21 مورد تصادفات شهری و 18 مورد تصادف جاده‌ای در قم به وقوع پیوسته است که طی این تصادفات 51 نفر مجروح شدند و یک مورد نیز منجر به فوت شد.

مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به حوادث 24 ساعت گذشته بیان کرد: توسط پرسنل اورژانس 115 استان قم از ساعت 19 دیشب تا هفت صبح امروز تعداد 95 ماموریت انجام شده است.

وی افزود: طی 39 مورد تصادفات این بازه زمانی 21 مورد تصادفات شهری و 18 مورد تصادفات جاده‌ای بوده است که طی این تصادفات 51 نفر مجروح شدند و یک مورد نیز منجر به فوت شد.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم خاطرنشان کرد: پرسنل اورژانس قم با توجه به شرایط جوی شب یکشنبه تا صبح این روز سه مادر باردار ( 2 نفر در مناطق روستایی و یک نفر در منطقه شهری)، را با انجام مراقبت‌های خاص در مسیرهای یخبندان به مراکز درمانی منتقل کردند که 2 نفر ( یک مورد 2 قلو) به سلامت وضع حمل نموده و یک نفر نیز تحت مراقبت است.

وی در پایان تصریح کرد: استاندار قم حجت الاسلام صالحی منش ساعت سه صبح روز یکشنبه به طور سرزده از مرکز 115 قم بازدید به عمل آورده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١١-١٣٩٢, ١۵:۵٢

   

پر مبحث ترین ها