سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با حضور بیش از هزار نفر؛

مجامع تولیدی و توزیعی اصناف قم ادغام می‌شوند

در بیش از 96 درصد استان‌های کشور دو مجمع تولیدی و خدماتی فنی با مجمع توزیعی و خدماتی ادغام شده‌اند و استان قم و چند استان دیگر نیز باید تا اردیبهشت سال آینده این ادغام را انجام دهند.
رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی قم از برگزاری جشن ویژه اصناف در مسجد رضائیه قم خبر داد.

سید جواد دهناد در مصاحبه مطبوعاتی که ظهر سه شنبه در مجتمع اصناف قم برگزار شد، اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، جشن ویژه اصناف با حضور بیش از هزار نفر در مسجد رضائیه قم برگزار می‌شود.

وی با بیان این که هفت هزار 800 اتحادیه صنفی در کشور وجود دارد، ابراز داشت: در استان قم 62 اتحادیه تحت پوشش دو مجمع تولیدی و توزیعی فعالیت دارند که از این تعداد 38 اتحادیه تولیدی و خدماتی فنی و 24 اتحادیه توزیعی هستند و بیش از هزار نفر قبل و پس از انقلاب اسلامی در بخش تولیدی فعالیت دارند.

رئیس اتاق اصناف تولیدی و خدمات فنی قم با اشاره به اصلاح قانون نظام صنفی عنوان کرد: در بیش از 96 درصد استان‌های کشور دو مجمع تولیدی و خدماتی فنی با مجمع توزیعی و خدماتی ادغام شده‌اند و استان قم و چند استان دیگر نیز باید تا اردیبهشت سال آینده این ادغام را انجام دهند.

دهناد عنوان کرد: برای ادغام دو مجمع ذکر شده انتخابات اصناف در دستور کار قرار دارد و در حال حاضر پنج نفر عضو هیئت مدیره هستند.

وی با اشاره به مزیت ادغام این دو مجمع افزود: با ادغام این دو مجمع هزینه‌ها بسیار کاهش می‌یابد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١۶:۴٣

   

پر مبحث ترین ها