سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بنایی: باید در آموزش و پرورش به تربیت اسلامی بیشتر توجه شود

وی بیان کرد: خوشبتانه در دولت یازدهم پیشتیبانی ها از دستگاه های اجرایی افزایش یافته است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با بیان اینکه باید سرمایه گذاری لازم در امر آموزش و پرورش صورت گیرد، خواستا توجه بیشتر به تربیت اسلامی در آموزش و پرورش شد.

حجت الاسلام علی بنایی ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان قم که در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه در روایات آمده است که همواره علم از شهر قم به عالم منتقل می‌شود، افزود: باید برای رسیدن به قله‌های علمی مورد نظر امام خمینی(ره) شاخص‌های محسوسی را تعریف کرد.

وی گفت: برای ساختن آینده کشور به ویژه در امر انرژی هسته‌ای باید برای دانش آموزان به عنوان سرمایه‌های کشور سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد.

معاون استاندار قم با بیان اینکه مجرای اصلی همه خاسته‌های نظام آموزش و پرورش است، افزود: در صورتی می‌توان در کشوری به موفقیت دست یافت که به آموزش و پرورش توجه ویژه داشت.

وی با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها با آموزش و پرورش افزود: بایستی سرمایه گذاری لازم در امر آموزش و پرورش انجام گیرد.

حجت الاسلام بنایی پیشنهاد کرد: در آموزش و پرورش یک اتاق فکر فعال دایر شود زیرا در این صورت فعالیت‌های مدارس خروجی بهتری خواهد داشت.

وی بیان کرد: خوشبتانه در دولت یازدهم پیشتیبانی ها از دستگاه های اجرایی افزایش یافته است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم گفت: در آموزش و پرورش باید بر امر تربیت اسلامی توجه بیشتری داشت و سند چشم انداز آموزش و پرورش مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی بیان کرد: تقویت روحیه علمی در دانش آموزان امری مهم و کلیدی است زیرا چنانچه توجه به مسائل علمی در دانش آموزان نهادینه شود می‌توان قله‌های علم و دانش را به خوبی فتح کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها