سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تأکید استاندار بر استفاده از همه ظرفیت واحدهای صنعتی در قم

مشکلات پیش رو در زیرساخت‌های صنعتی قم رفع خواهد شد و آب، برق و گاز شرکت های صنعتی فراهم می‌شود.
استاندار قم گفت: تلاش می‌کنیم تا از همه ظرفیت‌های واحدهای صنعتی در قم استفاده شود و صنایع بتوانند به صورت دو شیفت و حتی سه شیفت فعالیت کنند.

حجت الاسلام والمسلمين محمدصادق صالحی منش در بازدید از تعدادی واحدهای صنعتی که با حضور معاون صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار داشت: برآن هستیم تا از همه ظرفیت های واحدهای صنعتی استفاده کرده و صنایع بتوانند به صورت دو شیفت و حتی سه شیفت فعالیت کنند و بر این مسئله آقای لاریجانی نیز تاکید دارند.

وی عنوان کرد: خوشحال هستم که در شهرک صنعتی شکوهیه حضور دارم و امید است حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت سبب خیر و برکت در این شهر شده و صنعت و تولید در کشور رونق یابد.

استاندار قم با بیان این که عمده مشکل ما در کشور در بخش صنعت بوده و اشتغال زایی دغدغه مسئولان است، افزود: امیدواریم با دستورات معاون وزیر زیرساخت های لازم انجام شده و موانع کار صنعتگران برداشته شود.
تأکید استاندار بر استفاده از همه ظرفیت واحدهای صنعتی در قم

همچنین معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حین بازدید از واحدهای صنعتی قم در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بررسی و رفع مشکلات و زیرساخت‌های واحدهای صنعتی در قم از جمله هدفی بود که به موجب آن به قم سفر کردیم و تلاش می‌کنیم تا با رفع مشکلات، راه برای جذب سرمایه دار هموار شود.

سید محمدعلی سیدابریشمی ادامه داد: مشکلات پیش رو در زیرساخت‌های صنعتی قم رفع خواهد شد و آب، برق و گاز شرکت های صنعتی فراهم می‌شود.

در این مراسم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تعدادی واحدهای صنعتی همچون شرکت گروه صنعت لینا تولید کننده بیسکویت، کیک و اسنک و آجیل، شرکت آریا صنعت معصومی تولیدکننده انواع آب شیرین کن خانگی و صنعتی و شرکت شهدآفرین پایتخت تولیدکننده نبات و آب نبات بازدید کرد.

بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی شکوهیه و پروژه استحصال آب صنعتی شکوهیه از پساب فاضلاب شهرک‌های صنعتی شکوهیه و بازدید از زیرساخت های شهرک صنعتی شکوهیه از دیگر برنامه ها بود.
تأکید استاندار بر استفاده از همه ظرفیت واحدهای صنعتی در قم

شرکت آریا صنعت معصومی تولیدکننده انواع آب شیرین کن خانگی و صنعتی سالانه با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال برای 100 نفر اشتغال داشته و سالانه 200 هزار دستگاه آب شرین کن تولید می کند.

مدیر عامل شرکت گروه صنعتی لینا در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: این شرکت در تولید محصولات از روغن جامد استفاده نکرده و به جای آن از روغن مایع استفاده می کتند تا محصول سالمی به مردم بدهد.

سعید یوسف زاده بیان داشت: تاکنون 55 میلیارد تومان در شرکت لینا سرمایه گذاری شده و شرکت جدید لینا به مساحت 165 هزار متر مربع و زیربنای 21 هزار متر مربع سال آینده به بهره برداری کامل می شود.

وی ادامه داد: در فاز نخست این شرکت 600 نفر و با تکمیل شدن پروژه برای پنج هزار نفر اشتغال ایجاد می شود و در حال حاضر 700 نفر مشغول کار هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها