سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام صالحی منش:

راهپیمایی 22 بهمن فصلی جدید از اتحاد و همدلی در بین مسلمانان گشود

بی تردید این حضور بی نظیر و فریاد و خروش شما مردم فهیم و قدرشناس در كنار غریو فریادهای سایر ملت‌های آزادیخواه و حق طلب دنیا، فصلی جدید از اتحاد و همدلی در بین مسلمانان را گشود و مسیر اضمحلال و نابودی رژیم‌های مزدور و سقوط ستمگران و ظالمان را هموارتر و نزدیك تر خواهد ساخت.
استاندار قم با صدور پیامی، از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر کرد و گفت: این حماسه، فصلی جدید از اتحاد و همدلی در بین مسلمانان را گشود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش آمده است: مردم مومن، انقلابی حماسه ساز و شگفتی آفرین دیار دلباختگان ولایت، همگام و همنوا با ملت بزرگ ایران و با گام هایی استوار و حضوری مومنانه و آگاهانه، شاهکاری زیبا و بیادماندنی از حماسه، بصیرت و همبستگی را خلق کرده و جلوه‌های بی نظیری از اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عشق و وفاداری یك ملت به آرمان‌ها و ارزش‌های الهی را در مقابل دیدگان جهانیان جلوه گر ساختند.

وی در این پیام تأکید کرد: بی تردید این حضور بی نظیر و فریاد و خروش شما مردم فهیم و قدرشناس در كنار غریو فریادهای سایر ملت‌های آزادیخواه و حق طلب دنیا، فصلی جدید از اتحاد و همدلی در بین مسلمانان را گشود و مسیر اضمحلال و نابودی رژیم‌های مزدور و سقوط ستمگران و ظالمان را هموارتر و نزدیك تر خواهد ساخت.

در ادامه پیام استاندار قم آمده است: خدای بزرگ را بر پایبندی و پایمردی و بلند همتی این ملت نستوه و بیدار سپاس گفته و بر خود لازم می‌دانم از كلیه اقشار مردم انقلابی، بصیر، شجاع و با ایمان استان مقدس قم بالاخص مراجع عظام تقلید و سلسله جلیله روحانیت تقدیر و تشكر کنم.

حجت الاسلام صالحی منش افزوده است: در پایان لازم می‌دانم از جناب آقای دکتر علی لاریجانی نماینده محترم مردم قم و رئیس محترم مجلس شورای اسلامی که با حضور خود و فرمایشات راهگشا مردم شریف قم را مستفیذ فرمودند سپاسگزاری نموده، از خداوند منان اقتدار، عزت و پایندگی و سربلندی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبری عزیز،مراجع عظام، علما و شما مردم غیور را خواستارم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١٣:٠٣

   

پر مبحث ترین ها