سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون اجتماعی ناجاي قم خبر داد:

اجرای طرح شورای معتمد در محلات قم

طرح شورای معتمد پلیس در محلات برگزار می‌شود که در این طرح افراد ذی نفوذ معتمد پلیس شده و توسط پلیس حمایت می‌شوند و راهکارهای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش داده می‌شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح شورای معتمد در محلات این استان خبر داد.

سرهنگ احمد صادقی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طرح هایی در سطح محلات آسیب پذیر و روستاهای محروم در حال اجرا است که هشت نشست تخصصی به عنوان طرح شورای معتمد در محلات برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این خصوص چهار نشست آموزشی ویژه اولیا در محله تولید دارو برگزار می‌شود و 12 جلسه ویژه دانش آموزان و هفت جلسه نیز در مساجد محله تولید دارو برگزار خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: طرح شورای معتمد پلیس در محلات برگزار می‌شود که در این طرح افراد ذی نفوذ معتمد پلیس شده و توسط پلیس حمایت می‌شوند و راهکارهای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش داده می‌شود.

وی ادامه داد: این طرح هم اکنون در محله تولید دارو به صورت پایلوت در حال اجرا است.

اجرای طرح پلیس مشاور

صادقی بیان کرد: طرح پلیس مشاور در مدارس و مناطق محروم در روستاهای قنوات، جنت آباد، حسین آباد، جعفریه، قمرود و سراجه اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: در این طرح مشاور پلیس در مدارس با کمک سازمان بهزیستی با دانش آموزان تعامل برقرار کرده و مشکلات مربوط به آسیب های اجتماعی را پوشش می‌دهد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم بیان کرد: طرح اردوهای جهادی با مشارکت جمعیت هلال احمر در روستاهای محروم سطح استان از جمله روستای مبارک آباد، سراجه و فردو برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٢, ١٣:٢٧

   

پر مبحث ترین ها