سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئيس شوراي اسلامي شهر قم:

هيچ مسئول و شهروند قمی در ضرورت ايجاد مونوريل شك ندارند،

اميدواريم كه با تعامل خوب و سازنده‌اي كه در استان وجود دارد مونوريل قم در سه ماه نخست سال آينده به بهره‌برداري برسد.
رئيس شوراي اسلامي شهر قم گفت: طبق مصوبه شوراي قطار قم مونوريل در مقابل حرم مطهر حضرت معصومه(س) از زير سطح عبور مي‌كند و خدشه‌اي به نماي اين بارگاه مقدس وارد نمي‌كند.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد محمد آتش‌زر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با بيان اينكه پروژه مونوريل قم با قوت در حال اجرا است، اظهار داشت: خوشبختانه با تعامل خوبي كه در استان ايجاد شده است پروژه مونوريل با پيشرفت خوبي همراه بوده و هم‌اكنون نيز در حال اجرا است.
وي با بيان اينكه پروژه مونوريل قم تاكنون 40 درصد پيشرفت داشته است، تصريح كرد: مسئولان شوراي شهر و استان قم بازديدهاي بسياري از پروژه مونوريل قم داشته‌اند و از نزديك شاهد پيشرفت آن بوده‌اند.
رئيس شوراي اسلامي شهر قم با بيان اينكه تنها مشكل پيش روي مونوريل قم، مسئله مقابل حرم مطهر حضرت معصومه (س) بوده است، تصريح كرد: شوراي اسلامي شهر قم از سازمان قطار شهري قم در سال گذشته درخواست كرد تا مقابل حرم مطهر حضرت معصومه (س) را دست نگهدارند تا مطالعه و كارشناسي شود تا به نماي اين بارگاه مقدس نيز خدشه‌اي وارد نشود.
وي ادامه داد: خوشبختانه با بررسي‌هاي بسيار اين پيشنهاد صورت گرفت تا مونوريل قم در مقابل حرم مطهر حضرت معصومه (س) از سطح زير عبور كند و اين درخواست با موافقت استاندار قم درآخرين جلسه شوراي قطار شهري قم مطرح شد و به تصويب رسيد.
حجت‌الاسلام والمسلمين آتش‌زر با بيان اينكه پيمانكار به بررسي و مطالعه اوليه ايستگاه مونوريل قم در مقابل حرم مطهر مشغول است، يادآور شد: اميدواريم كه با تعامل خوب و سازنده‌اي كه در استان وجود دارد مونوريل قم در سه ماه نخست سال آينده به بهره‌برداري برسد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه امروز هيچ يك از مسئولان و شهروندان قم در ضرورت ايجاد مونوريل قم شك ندارند، بيان داشت: همه كارشناسان مي‌دانند كه مونوريل كم آلاينده‌ترين سيستم ريلي است.
رئيس شوراي اسلامي شهر قم با بيان اينكه شوراي شهر قم حمايت خوبي از پروژه قطار شهري و مونوريل قم دارد، خاطرنشان كرد:خوشبختانه پيمانكاري كه براي اجرا مونوريل قم در نظر گرفته شده است بسيار توانمند بوده و با قدرت در حال اجراي اين پروژه است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٠, ٢٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها