سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون امور زیربنایی و شهرسازی شهرداری قم:

مردم قم از همکاری نیروی انتظامی با شهرداری رضایت دارند

اگر امروز مردم احساس رضایت می‌کنند به دلیل نشست‌ها، جلسات و استفاده از خرد جمعی نیروی انتظامی با شهرداری است و این حاکی از ارتباط تنگاتنگ این دو سازمان با یک دیگر است.
معاون امور زیربنایی و شهرسازی شهرداری قم بر همکاری نیروی انتظامی با شهرداری در قم تأکید کرد و گفت: اگر این همکاری وجود نداشت، اکنون احساس رضایتی از از طرف مردم هم نبود.

مسیح الله معصومی شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از عوامل پلیس راهور و کلانتری شهرداری قم که در سالن مرکز همایش‌های شهرداری برگزار شد، با بیان خدمات عظیم و گسترده‌ای که شهرداری قم انجام می‌دهد، اظهار کرد: قم، ‌ام القرای جهان اسلام است و نیز به واسطه وجود بابرکت کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س) در این شهر و زائرانی که برای زیارت این بانوی بزرگ به قم سفر می‌کنند لذا شهرداری قم بار سنگین و وظیفه خطیری را بر عهده دارد.

وی به برخی از خدمات شهرداری از جمله ترافیک شهری، حمل و نقل عمومی، و رفع معضلات و ناهنجاری‌هایی را که عده‌ای در سطح شهر بوجود می‌آورند اشاره کرد و افزود: شهرداری تمام نیرو و تلاش خود را در جهت ارائه خدماتی بهتر به شهروندان به کار می‌گیرد تا آسایش هرچه بیشتر آنان را فراهم آورد.

معاون امور زیربنایی و شهرسازی شهرداری قم به بیان همکاری دیگر دستگاه‌ها با شهرداری پرداخت و تصریح کرد: نیروی انتظامی از آن دسته سازمان‌هایی بود که شهرداری را در ارائه بهتر خدمات و برقراری امنیت در شهر یاری کرده است.

وی گفت: پلیس راهور و نیروی انتظامی در بخش‌های مختلفی به کمک شهرداری آمده است لذا این مراسم به پاس زحمات بی‌دریق این افراد و تقدیر از آن‌ها تشکیل شده است.

معصومی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: اگر امروز مردم احساس رضایت می‌کنند به دلیل نشست‌ها، جلسات و استفاده از خرد جمعی نیروی انتظامی با شهرداری است و این حاکی از ارتباط تنگاتنگ این دو سازمان با یک دیگر است.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز نیروی انتظامی زحمات بیشتری را متحمل می‌شود، اظهار کرد: شهرداری و دیگر ارگان‌ها در ایام نوروز باید تلاش بیشتری در جهت ارائه خدمات به زائران حضرت معصومه(س) و نیز مردم شریف قم انجام دهند.

معاون شهرسازی شهرداری در پایان از تمام کسانی که در طول سال شهرداری را در ارائه خدمات به مردم یاری نموده‌اند تشکر کرد.

تقدیر از پلیس

در این مراسم محمد دلبری شهردار قم، سردار کاظم مجتبیی فرمانده انتظامی استان قم، مسؤلان شهرداری‌های مناطق قم، اعضای شورای شهر، مسؤلان نیروی انتظامی و ترافیک مناطق و همچنین جمعی دیگر از عوامل پلیس راهور و کلانتری‌ها حضور داشتند.

تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مدیحه سرایی، پخش کلیپ از مرکز کنترل ترافیک از دیگر برنامه‌های ایمن مراسم بود.

فرمانده انتظامی قم نیز با اهداء هدیه از محمد دلبری شهردار قم نیز تقدیر کرد.

در پایان این مراسم نیز ازعوامل پلیس راهور و کلانتری‌ها توسط شهردار تجلیل شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ١۵:٣۵

   

پر مبحث ترین ها