سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل تاکسیرانی قم خبر داد:

آماه باش 400 دستگاه تاکسی و ون در ایام نوروز در قم

در ایام نوروز با توجه به حجم زائران کریمه اهل بیت(ع) و جمعیت زیاد در هسته مرکزی شهر قم از اول اسفندماه 45 نفر از پرسنل گشت و بازرسی تاکسیرانی قم فعالیت خود را آغاز کرده اند.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: 400 دستگاه تاکسی و ون برای خدمت رسانی به زائران در قم آماه هستند و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

مرتضی عزتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: 150 دستگاه تاکسی برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(س) در ایام نوروز در هسته مرکزی آماه باش می باشند.

وی ادامه داد: همچنین 250 دستگاه ون در هسته مرکزی شهر سرویس دهی می کنند و تا 15 فروردین 93 آماه خدمت رسانی می‌باشند.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم نوان کرد: در ایام نوروز با توجه به حجم زائران کریمه اهل بیت(ع) و جمعیت زیاد در هسته مرکزی شهر قم از اول اسفندماه 45 نفر از پرسنل گشت و بازرسی تاکسیرانی قم فعالیت خود را آغاز کرده اند.

عزتی تصریح کرد: برای روان سازی ترافیک در هسته مرکزی ایستگاه‌های تاکسی جابجا شدند به طوری که ایستگاه امام به میدان مطهری، فرهنگیان به خیابان آستانه، ایستگاه پردیسان به داخل رودخانه، ایستگاه کشاورز و نیروگاه و جوادالائمه به چهارراه حجتیه منتقل شدند.

توزیع لاستیک و روغن انواع تاکسی ها با تخفیف 20 درصدی

وی با اشاره به رفع نواقص تاکسی ها عنوان کرد: توزیع لاستیک و روغن برای انواع تاکسی‌ها با مشارکت شرکت تعاونی تاکسیرانی با تخفیف 20 درصد انجام می‌گیرد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ادامه داد: فروشگاه شرکت تعاونی تاکسیرانی در خیابان امام خمینی روبه روی بیمارستان خرمی واقع بوده و تاکسیرانان می‌توانند به آن مکان مراجعه کنند.

عزتی با اشاره به افزایش نرخ تاکسی‌ها در قم ابراز داشت: افزایش نرخ تاکسی‌ها از نوزدهم اسفندماه اعلام شده و از پنجم فروردین ماه عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: نرخ جدید در تاکسی های خطی با چسباندن برچسب مبالغ جدید و تاکسی های بی سیم و گردشی برحسب تاکسی متر با افزایش میانگین 22.5 درصد حساب می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٢-١٣٩٢, ٠٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها