سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فوت دو نفر در قم بر اثر تصادف و سقوط در چاه

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٣, ١٩:۵٣    نسخه چاپی    
نشت یک گاز ال پی جی داخل منزلی در منطقه نیروگاه قم به آبگرمکن سرایت کرد که موجب انفجار شد و طی آن سه نفر دچار مصدومیت شدند که یک نفر به صورت کامل دچار سوختگی شد و وضعیت وخیمی دارد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: طی سه روز گذشته کودکی در اثر واژگونی خودرو پژو و یک نفر براثر سقوط در چاه فوت کردند.

عباس جعفری در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: طی سه روز گذشته 47 عملیات از سوی آتش نشانی قم انجام شد که 18 مورد ایمن سازی، یازده مورد نجات و 18 مورد دیگر نیز حریق بوده است.

وی بیان داشت: قطع آژیر، نشت گاز، بازگشایی درب خودرو، بازگشایی درب منزل، بازگشایی شیر آب و سقوط بنر از جمله مواردی بود که توسط آتش نشانی قم ایمن سازی شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم با اشاره به حریق های صورت گرفته در قم عنوان کرد: پنج مورد حریق منزل، چهار مورد حریق خودرو و هشت مورد ضایعات و یک مورد حریق پیک نیک در قم رخ داده است.

جعفری ادامه داد: همچنین دومورد نجات از آسانسور، دو مورد مبحوس داخل خودرو، یک مورد گیرکردن پای کودک در زنجیر موتور و انگشتر بری صورت گرفت.

فوت یک کودک در اثر واژگونی خودرو پژو

وی افزود: واژگونی یک دستگاه پژو در کیلومتر دو جاده اراک موجب فوت کودک یک ساله شد و همچنین دو نفر در تصادفی در بلوار پیامبر اعظم(ص) مصدوم شدند.

فوت مردی در اثر سقوط در چاه

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم اضافه کرد: سقوط مردی در چاهی واقع در روستای باقرآباد منجر به فوت یک نفر شد.

وی ابراز کرد: نشت یک گاز ال پی جی داخل منزلی در منطقه نیروگاه قم به آبگرمکن سرایت کرد که موجب انفجار شد و طی آن سه نفر دچار مصدومیت شدند که یک نفر به صورت کامل دچار سوختگی شد و وضعیت وخیمی دارد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم یادآور شد: همچنین یک مورد نشت گاز در منطقه کشاورز جنوبی موجب انفجار شده و یک نفر مصدوم شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٣, ١٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها