سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس شورای اسلامی شهر قم:

اسکان زائران در بوستان ها شایسته قم نیست

بروز شده : ۴-٠١-١٣٩٣, ١٨:٣۶    نسخه چاپی    
حجت الاسلام و المسلمین ˈسید محمد آتش زرˈ روز دوشنبه دربازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران افزود: از رییس جمهوری می خواهیم عنایت بیشتری به شهر قم داشته باشند تا بتوانیم در راستای تامین اسکان مناسب زائران در سال های بعد اقدام کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر قم گفت: در شأن شهر قم نیست که زائران در بوستان ها اسکان یابند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ˈسید محمد آتش زرˈ روز دوشنبه دربازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران افزود: از رییس جمهوری می خواهیم عنایت بیشتری به شهر قم داشته باشند تا بتوانیم در راستای تامین اسکان مناسب زائران در سال های بعد اقدام کنیم.

آتش زر با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زائرسراهای ارزان قیمت گفت: شرایط باید بگونه ای باشد که همه زائران با هر سطح درآمدی، بتوانند از امکانات اسکان موقت استفاده کنند.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر این که آبروی قم آبروی جمهوری اسلامی است، گفت: باید با محوریت استاندار قم بگونه ای برنامه ریزی و علم شود که هر چه سریعتر به وضعیت مطلوب در این زمینه برسیم.

وی گفت: شهر قم باید امکانات و شرایط مطلوب برای پذیرایی و اسکان زائران با ظرفیت چند میلیون نفری داشته باشد.

نوروز امسال، فاطمی است

رییس شورای اسلامی شهر قم همچنین با اشاره به تقارن نوروز امسال با ایام فاطمیه گفت: مدیران استانی و شهری با تدبیر مناسب بگونه ای برنامه ریزی و عمل کردند که شاهد تحقق شعار ˈبهار فاطمیˈ در قم هستیم.

وی افزود: شهرداری قم با به کار بردن نمادهای مختلف و همچنین بسته های فرهنگی مناسب سعی کرده است شأن این ایام حفظ شود.
قم محور مواصلاتی 17 استان کشور و سالانه بویژه در مناسبت های مذهبی، ایام خاص و تعطیلات نوروز پذیرای دهها میلیون زائر و مسافر بشکل اقامتی و مسافر عبوری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠١-١٣٩٣, ١٨:٣۶

   

پر مبحث ترین ها