سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم خبر داد:

قمی‌ها می‌توانند سوابق بیمه‌ای خود را با اینترنت مشاهده کنند

بیمه شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir در منزل یا در هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند کلیه سوابق پرداخت حق بیمه خود نزد سازمان تامین اجتماعی را رویت کنند.
 مدیرکل تامین اجتماعی استان قم گفت: از این پس این امکان وجود دارد تا بیمه شدگان قمی با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی، سوابق خود را مشاهده و از آن اطلاع کسب کنند.
سید مجتبی موسوی با اشاره به حرکت سازمان تامین اجتماعی به سمت ارائه خدمات غیرحضوری گفت: در راستای حرکت به سمت تامین اجتماعی الکترونیک، بیمه شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir در منزل یا در هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند کلیه سوابق پرداخت حق بیمه خود نزد سازمان تامین اجتماعی را رویت کنند.

وی در ادامه بیان داشت: جهت مشاهده سوابق خود، ورود اطلاعات هویتی فرد از جمله کد ملی، شماره بیمه شده و شماره سریال شناسنامه الزامی است.

موسوی ادامه داد: در صورتی که بیمه شده ای با درج اطلاعاتی که  ذکر شد موفق به مشاهده سوابق بیمه‌ای خود نشد با اطمینان از عملکرد رایانه و اینترنت خود، همراه با مدارک هویتی با مراجعه به شعب نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بیمه شدگانی که پس از مشاهده سوابق بیمه‌ای به سابقه خود اعتراض دارند یا فکر می‌کنند بخشی از سوابق بیمه‌ای آنها منظور شده است فقط با در دست داشتن مدارک مستند از جمله فیش‌های پرداخت حق بیمه یا لیست حق بیمه، فیش حقوقی یا سایر مدارک مستند به شعب این بیمه جهت بررسی سوابق آنها مراجعه کنند و در غیر این صورت از مراجعه حضوری به شعب خودداری کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم در پایان ابراز امیدواری کرد که با حرکت پرشتاب سازمان تامین اجتماعی به سوی ارائه خدمات غیر حضوری از طریق ظرفیت اینترنت و سایر رسانه ها، در آینده ای نزدیک شاهد خدمات نوینی در راستای تسریع و تسهیل خدمت رسانی به مخاطبان سازمان تامین اجتماعی باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩٠, ٠٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها