سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی خبر داد:

مراسم گرامیداشت مادران و همسران شهدا در قم برگزار می‌شود

وی در ادامه به برگزاری مراسم تکریم از مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت: 24 فروردین‌ماه همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) این مراسم در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان قم از برگزاری مراسم گرامیداشت مادران و همسران شهدا در قم همزمان با سالروز وفات ام البنین(ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید جواد هاشمی روز سه شنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) گفت: مادران شهدا در نظام اسلامی ما جا پای حضرت ام البنین(ع) گذاشته و فرزندان خود را راهی جبهه‌های حق علیه باطل کردند و احترامی که جامعه ما برای مادران و همسران شهدا قائل است از کرامت حضرت ام البنین است.

وی در ادامه به برگزاری مراسم تکریم از مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت: 24 فروردین‌ماه همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) این مراسم در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم عنوان کرد: این مراسم که ساعت 10 صبح یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، حجت الاسلام توکل سخنرانی خواهد کرد.

وی در ادامه به تقدیر از 30 نفر از مادران و همسران شهدا در این مراسم اشاره کرد و ابراز داشت: در این مراسم از پنج نفر از مادران شهید که سه شهید داشته‌اند نیز تقدیر خواهد شد.

هاشمی ادامه داد: در استان قم نزدیک به سه هزار نفر مادر و همسر شهید حضور دارند.
وی در ادامه با اشاره به هجوم استکبار جهانی علیه ملت ایران ابراز داشت: استکبار و سران آن بخصوص آمریکا باید بداند که نمی‌تواند برای کشور ما خط مشی تعیین کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم همچنین با اشاره به قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران عنوان کرد: اتحادیه اروپا باید بداند که در جامعه ما تحقیر شده است و ملت ایران از سال 1357 تاکنون با استقلال و ولایت فقیه در مقابل آنها ایستادگی کرده است.

وی تاکید کرد: ملت ایران تا پای جان بر ارزش‌های خود استوار است و با آگاهی در مقابل اتحادیه اروپا و توطئه‌های آنان ایستادگی می‌کند.

هاشمی ادامه داد: ‌امروز مدعیان حقوق بشر که در سوریه، افغانستان و آفریقا ملت‌های بیگناه را به خاک و خون می‌کشند برای دیگر کشورها تعیین تکلیف می‌کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ١٩:۵۶

   

پر مبحث ترین ها