سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار مجتبایی خبر داد:

رضايتمندي 83 درصدي از کلانتري‌هاي قم در نظرسنجي ويژه ايام نوروز

وي افراد شرکت کننده در اين نظرسنجي را 200 نفر عنوان کرد و گفت: 84 درصد از پاسخگويان وضعيت امنيتي شهر قم را خوب و خيلي خوب و 16 درصد نيز راي به متوسط بودن آن دادند.
فرمانده انتظامي استان قم از رضايتمندي 83 درصدي زائران و همشهريان استان از گشت هاي خودرويي کلانتري هاي قم در نظرسنجي ويژه ايام نوروز در اين استان خبر داد.

به گزارش مهر، سردار کاظم مجتبايي با بيان اينکه سن افراد شرکت کننده در نظرسنجي صورت گرفته از 18 تا 60 سال بوده، افزود: بيش از 63 درصد از پاسخگويان، حضور ماموران کلانتري‌هاي استان را در سطح شهر خوب و خيلي خوب و 30 درصد نيز راي به متوسط بودن آن دادند.

وي 27 درصد پاسخگويان را زن و 72 درصد را مرد عنوان کرد و گفت: بيش از 73 درصد از پاسخگويان حضور گشت‌هاي موتوري و اثر گذاري آنها را در امنيت محل خوب و خيلي خوب و 26 درصد نيز متوسط ارزيابي کردند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به اينکه 29 درصد از پاسخگويان در ايام نوروز به کلانتري مراجعه و 70 درصد نيز مراجعه نداشته اند، تصريح کرد: 79 درصد از پاسخگويان وضعيت ظاهري پرسنل و نحوه برخورد ماموران کلانتري‌ها را در شهر خوب و خيلي خوب و 17 درصد نيز متوسط ارزيابي کردند.

وي افراد شرکت کننده در اين نظرسنجي را 200 نفر عنوان کرد و گفت: 84 درصد از پاسخگويان وضعيت امنيتي شهر قم را خوب و خيلي خوب و 16 درصد نيز راي به متوسط بودن آن دادند.

سردار مجتبايي اضافه کرد: بر اساس نتايج به دست آمده 20 درصد از پاسخگويان در رده سني 18 تا 25 سال ، 36 درصد در رده سني 26 تا 35 سال ، 17 درصد در رده سني 36 تا 45 سال و 27 درصد نيز در رده سني 46 به بالا بوده اند.

فرمانده انتظامي استان گفت: در اين نظرسنجي که توسط کارشناسان معاونت اجتماعي اين فرماندهي انجام شد 83 درصد از پاسخگويان حضور و اثرگذاري گشت خودرويي کلانتري‌ها را در امنيت محل خوب و خيلي خوب و 16 درصد نيز متوسط ارزيابي کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٣, ٢٢:٣٢

   

پر مبحث ترین ها