سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد:

ساخت فیلم داستانی روز بی‌پایان در قم

معاونت اجتماعی استان با هدف آگاهی بیشتر شهروندان و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی با ساخت تولیدات هنری و تصویری گام مثبتی دراین زمینه برداشته است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم از ساخت فیلم داستانی روزبی پایان به تهیه کنندگی این معاونت با موضوع رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در استان قم خبر داد.

سرهنگ احمد صادقی با اعلام این خبر اظهار داشت: سوانح و حوادث رانندگی عواقب جبران ناپذیری برای خانواده‌ها رقم زده که بعضی موارد باعث بی‌سرپرستی خانواده‌ها شده است.

وی بی‌توجهی و عدم رعایت قانون را از سوی رانندگان، از دلایل وقوع این حوادث تلخ عنوان کرد و افزود: معاونت اجتماعی استان با هدف آگاهی بیشتر شهروندان و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی با ساخت تولیدات هنری و تصویری گام مثبتی دراین زمینه برداشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به ساخت فیلم داستانی روز بی‌پایان گفت: پس از فیلم‌های کوتاه عبرت، گدای میلیونر، رویای شیرین، قول پدر، این فیلم آموزشی نیز با محوریت پیشگیری از معضلات اجتماعی و تخلف از قوانین راهنمایی و رانندگی از صداو سیمای مرکز قم پخش خواهد شد.

گفتنی است فیلم روز بی‌پایان به کارگردانی محسن علیپور نویسندگی مهدی مرادی جمکرانی و مدیر تولید علی دزفولی و ایفای نقش بازیگرانی چون امیر نظری، حسین ختوان، مریم یزدانی، آیداطباطبایی آرش طباطبایی، اردلان نوبخت، ابوالفضل نبی لو، مهدی مرادی برای پخش ازشبکه استانی آماده شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٣, ١٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها