سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جشنواره تجلیل از جوانان برتر استان قم برگزار می‌شود

ایجاد زمینه های مشارکت در عرصه های علمی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، حمایت از فعالیت های هویت آفرین، تقویت روحیه تحقیق، ابداع و ابتکار، الگوسازی مناسب و شناسایی و ارزش نهادن به اندیشه های سازنده جوانان ایران اسلامی نیز از دیگر اهداف برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(علیه السلام) به شمار می روند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: جشنواره حضرت علی اکبر(علیه السلام) به منظور معرفی و تجلیل از جوانان برتر استان در عرصه های مختلف برگزار می‌شود.

روح الله رمضانی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به انجام برنامه ریزی برای برگزاری این جشنواره، اظهار داشت: این جشنواره به منظور شناسایی، معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتر 14 تا 29 سال استان همزمان با میلاد مسعود حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره که همه ساله برنامه ریزی و برگزار می شود، افزود: زمینه سازی برای توسعه ارزش های متعالی و روحیه فداکاری و ایثار، خلاقیت، افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده، تقویت ایمان، روحیه خودباوری و اعتماد به نفس جوانان از اهداف این جشنواره است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم بیان داشت: ایجاد زمینه های مشارکت در عرصه های علمی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، حمایت از فعالیت های هویت آفرین، تقویت روحیه تحقیق، ابداع و ابتکار، الگوسازی مناسب و شناسایی و ارزش نهادن به اندیشه های سازنده جوانان ایران اسلامی نیز از دیگر اهداف برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(علیه السلام) به شمار می روند.

وی در پایان از برگزاری اولین جلسه ستاد برگزاری این جشنواره خبر داد و یاد آور شد: دومین جلسه ستاد برگزاری جشنواره بزودی برگزار خواهد شد و جوانان استان می توانند از اول اردیبهشت با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این معاونت و یا مراجعه حضوری به دفتر معاونت فرهنگی و امور جوانان استان واقع در فرهنگسرای جوان نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک لازم اقدام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠١-١٣٩٣, ١٧:٠٢

   

پر مبحث ترین ها