سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان:

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مکانی امن برای سرمایه گذاری است

وی افزود: کشور ایران برای نیل به مراحل بالای توسعه با بهره گیری از مدل تأسیس مناطق ویژه اقتصادی مسیر سرمایه گذاری را آسان تر کرده است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در جمع سفیران چند کشور آسیایی بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با برخورداری از امتیازهای منحصر به فردی که دارد مکانی امن و مسیری هموار برای سرمایه گذاری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود زمانی قمی در نشستی که عصر پنج شنبه در سالن همایش منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور سفیران کشورهای ارمنستان، افغانستان، ایتالیا، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، چین، ترکیه، روسیه، فیلیپین، قرقیزستان، کره شمالی داشت ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی کارگر به تمام کارگران گفت: آرزو می‌کنیم امروزتان آغاز روز هایی باشد که در آن جهانی دور از جفا و سرشار از صفا و حمایت به همراه باشد.

وی هدف از تشکیل و دعوت سفرای کشورها را معرفی جاذبه‌های این منطقه ویژه دانست و گفت: آشنایی بخش‌های مختلف سفارتخانه‌ها با پتانسیل‌های منطقه و نیز تشریح مقررات و قوانین سرمایه گذاری خارجی در ایران به منظور گشودن باب تعامل و در نهایت دعوت از علاقمندان به سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در قلب ایران از دیگر اهداف این نشست است.

با بهره گیری از مدل تأسیس مناطق ویژه اقتصادی مسیر سرمایه گذاری آسان تر شده است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در سخنان خود اظهار کرد: کشور جمهوری اسلامی ایران با پیشرفت های شگرف علمی در بسیاری از زمینه ها منزلتی بس رفیع را به خود اختصاص داده است تا جایی که امروز ایران در دست یابی به تکنولوژی نانو جزء هشت کشور برتر حهان به شمار می رود.

وی افزود: کشور ایران برای نیل به مراحل بالای توسعه با بهره گیری از مدل تأسیس مناطق ویژه اقتصادی مسیر سرمایه گذاری را آسان تر کرده است.

زمانی قمی تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با برخورداری از امتیازهای منحصر به فردی که دارد مکانی امن و مسیری هموار برای سرمایه گذاری خواهد بود.

وی با بیان اینکه ارتباط بین منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و وابستگان اقتصادی سفارتخانه‌های مورد نظر، پس از بازدید امروز از این سایت می‌تواند زمینه‌های همکاری‌های نزدیک تر و جلب سرمایه گذاری را موجب گردد، گفت: این انتظاری است که ما از میهمانان و سفیران گرانقدر داریم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به سفیرانی که حضور داشتند گفت: در بازدید شما از بخش های عمومی منطقه سعی خواهد شد ویژگی های ممتاز بندر خشک و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان معرفی شود.

وی خطاب به سفیران حاضر عنوان کرد: آرزوی ما تحقق آرزو های بلندی برای کشور است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٢-١٣٩٣, ١٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها