سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: طرح‌هاي زيباسازي شهري در قم استمرار يابد

وي با اشاره به اينكه اقدامات انجام شده درخور توجه اما ناكافي است، بر لزوم استمرار اين گونه فعاليت ها تاكيد كرد و افزود:‌مي بايستي با برنامه ريزي و مديريت جهادي زمينه تحول اساسي در چهره شهر مقدس قم به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامي و ام القراي جهان تشيع فراهم شود.
استاندار قم با تأكيد بر ضرورت توجه به بحث تغيير سيما و منظر شهر قم لزوم استمرار اين طرح ها را خواستار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحي منش در جلسه بهسازي هسته مركزي شهر كه در تالار شهيد زين الدين استاندري قم برگزار شد، با بيان اينكه امروز همه مسئولين استان مجدانه براي بهسازي مبلمان شهري قم تلاش مي كنند گفت: طي ماه هاي اخير اقدامات موثري در راستاي روانسازي ترافيك و زيباسازي سيما و منظر شهر قم انجام شده است.

وي با اشاره به اينكه اقدامات انجام شده درخور توجه اما ناكافي است، بر لزوم استمرار اين گونه فعاليت ها تاكيد كرد و افزود:‌مي بايستي با برنامه ريزي و مديريت جهادي زمينه تحول اساسي در چهره شهر مقدس قم به عنوان خاستگاه انقلاب اسلامي و ام القراي جهان تشيع فراهم شود.

استاندار قم با تاكيد بر ضرورت زمينه سازي مناسب در اجراي طرح هاي مديريت شهري اظهار كرد: اطلاع رساني درست و به هنگام پيامدهاي طرح هاي اجرايي را به حداقل خواهد رساند.
حجت الاسلام صالحي منش با اشاره به اجراي طرح ساماندهي اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) به عنوان يك خواست عمومي، لزوم همكاري بيش از پيش كسبه محل در اين زمينه را خواستار شد.

ضرورت به كارگيري تمامي ظرفيت‌ها براي خدمات رساني به زائران مسجد مقدس جمكران

استاندار قم در جلسه ستاد تسهيلات زائرين ويژه مراسم نيمه شعبان بر ضرورت به كار گيري تمامي امكانات و ظرفيت هاي استان براي خدمات رساني شايسته به زائرين مسجد مقدس جمكران در ايام نيمه شعبان تأكيد كرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام والمسلمين صالحي منش در جلسه ستاد تسهیلات زائرين با اشاره به فراهم کردن زمینه‌های خدمات رسانی مطلوب به زائرين و میهمانان مراسم نیمه شعبان اظهار کرد: با برنامه ريزي و هماهنگي مطلوبي که در مجموعه ستاد تسهیلات زائرین صورت گرفته، امیدواریم دستگاه ها با مديريت دقيق و مناسب در اين زمينه خدمات شايسته اي را به زائرين و مهمانان مراسم نيمه شعبان در قم ارائه کردند.

استاندار قم با تأكيد بر همدلي و وفاق دستگاه هاي استان، به حضور انبوه عاشقان بقيه الله الاعظم (عج) در مسجد مقدس جمكران همزمان با ايام نيمه شعبان اشاره و تصريح كرد: طبق سنوات گذشته استان قم آماده ميزباني از زوار و ميهمانان است.

وي با اشاره به ضرورت اتخاذ تمهيدات لازم اعم از آماده سازي پارکسوارها، تامین امکانات و خدمات بهداشتی و درمانی و تدابیر ترافیکی ايام نيمه شعبان خاطرنشان کرد: در قالب ستاد تسهيلات زائرين برنامه ريزي ها و پيش بيني امکانات و خدمات دستگاه‌های استان برای پذیرایی و خدمات رسانی به زائرين و مسافرین انجام خواهد شد.
در این جلسه، معاونین استاندار و اعضای کمیته‌های ستاد تسهیلات زائرین گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم معنوی نیمه شعبان ارائه کردند.

بهبود خدمات رساني ناوگان حمل و نقل عمومي از اولويت هاي اساسي است

استاندار قم در بازديد از خطوط تندرو شركت اتوبوسراني قم، بهبود خدمات رساني ناوگان حمل و نقل عمومي را از اولويت هاي اساسي دانست.
حجت‌الاسلام والمسلمین صالحي منش صبح امروز به همراه مسئولان مديريت شهري قم، از خطوط تندرو شركت اتوبوسراني بازديد کرد.

استاندار قم در حاشيه اين بازديد با بيان اينكه بهبود خدمات رساني ناوگان حمل و نقل عمومي از اولويت هاي اساسي است، بر لزوم برنامه ريزي و تلاش در راستاي تحقق اين مهم تاكيد كرد.
وي تسهيل زمينه هاي سفرهاي درون شهري را يادآور شد و خاطرنشان كرد: گسترش امكانات و تجهيز بهينه سازي وسائط نقليه بايد مورد توجه قرار گيرد.

استاندار قم همچنين كاهش ترافيك و افزايش سرعت در رسيدن به مقصد را از ويژگي هاي برجسته ي خطوط تندور عنوان و تصريح كرد: استقبال شهروندان در استفاده از اتوبوس هاي اين خطوط بيانگر اهميت توسعه اين نوع شبكه است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۴۵

   

پر مبحث ترین ها