سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برگزاری مانور بزرگ امدادی هلال‌احمر در قم

در راستای نهادینه سازی فرهنگ نوعدوستی و تربیت امدادگرانی متعهد، آموزش امداد و کمک‌های اولیه به اعضاء کانون غنچه‌های هلال‌احمر (کودکان 4 تا 6 سال) جزو اهداف بسیار مهم به شمار می‌آید.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از برگزاری مانور بزرگ امدادی اعضاء کانون غنچه‌های هلال‌احمردر قم خبر داد.
printنسخه قابل چاپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم، محمد مصباحی با بیان اینکه یکی از وظایف جمعیت هلال‌احمر تربیت امدادگرانی با مهارت بسیار بالا، جهت کمک‌رسانی به انسان‌ها است، اظهار کرد: در راستای نهادینه سازی فرهنگ نوعدوستی و تربیت امدادگرانی متعهد، آموزش امداد و کمک‌های اولیه به اعضاء کانون غنچه‌های هلال‌احمر (کودکان 4 تا 6 سال) جزو اهداف بسیار مهم به شمار می‌آید.
وی افزود: معاونت امور جوانان جمعیت هلال‌احمر با همکاری مهدکودک‌های تحت پوشش کانون غنچه‌های هلال‌احمر به مناسبت هفته هلال‌احمر اقدام به برگزاری مانور بزرگ امدادی می‌کند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم تصریح کرد: وجه تمایز این مانور با مانورهای سراسر کشور (کودکان 4 تا 6 سال) در این است که کلیه امور مربوط به مانور توسط اعضاء کانون غنچه‌های هلال‌احمر انجام می‌شود و فقط مربیان نظاره‌گر عملکرد ایشان است.
وی با اشاره به اینکه 90 نفر از اعضاء کانون غنچه‌های مهدکودک‌های جامعه‌الزهرا (س)، حسنا، متین، صبا و ملائک به عنوان عمل‌کننده در این مانور بزرگ حضور دارد، تصریح کرد: تماشاچیان این مانور نیز کودکان همسال خود می‌باشد که حدودا 1500 نفر از مهدکودک‌های استان دعوت به عمل می‌آید.

به گفته وی اهداف برگزاری این مانورایجاد فضایی مناسب برای آشنایی مدیران و مربیان مهدهای کودک با عملکرد جمعیت هلال‌احمر، آشنایی کودکان عضو جمعیت هلال‌احمر با سایت امدادی و عملکرد امدادگران تربیت امدادگرانی آینده‌ساز، نهادینه سازی فرهنگ نوعدوستی و تأمین سلامت انسان‌ها است.

وی با بیان اینکه این برنامه با حضور مسؤولین استانی، مسؤولین سازمان جوانان و مدیران مهدکودک‌های استان و... برگزار می‌شود افزود: مانور بزرگ امدادی اعضاء کانون غنچه‌های هلال‌احمر روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه راس ساعت 9 در سایت آموزشی و پایگاه امدادو نجات واقع بالا‌تر از ترمینال مجتمع فرهنگی هلال احمر برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٢٧

   

پر مبحث ترین ها