سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به دلیل گودبرداری غیر ایمن؛

ساختمانی در میدان نواب قم فرو ریخت

برای جلوگیری از دیگر وقایعی که ممکن بود در حاشیه این تخریب رخ بدهد، نیروهای حوادث شرکت برق و شرکت گاز در صحنه حضور یافتند و نسبت به قطع کردن برق و گاز ساختمان مورد نظر اقدام کردند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم گفت: در حاشیه عملیات گودبرداری یک پروژه ساختمانی یک ساختمان در میدان نواب تخریب شد ولی این حادثه هیچ‌گونه تلفات جانی به دنبال نداشت.

عباس جعفری امروز در گفت‌وگو با فارس از تخریب یک ساختمان در میدان نواب صفوی خبر داد و اظهار کرد: این واقعه که در حاشیه عملیات گودبرداری پروژه ساختمان سازی رخ داد و هیچ‌گونه تلفات جانی به دنبال نداشت.

وی با اشاره به چگونگی وقوع حادثه بیان کرد: عملیات گودبرداری پروژه ساختمان‌سازی با رعایت تمام نکات ایمنی در حال انجام بود که معمار این پروژه ساختمانی متوجه صدای ریزش یکی از ساختمان‌های اطراف شده و به سرعت با آتش‌نشانی تماس می‌گیرد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم ادامه داد: پس از اطلاع از وقوع این حادثه آتش‌نشانی در کوتاه‌ترین زمان خود را به محل مورد نظر رساند و پس از کارشناسی مشخص شد که ساختمان‌های اطراف این پروژه ساختمانی به دلیل قدمت حدود 30 ساله و نداشتن شناژ بندی در حال ریزش هستند.

وی با ابراز خرسندی از عدم وجود تلفات جانی در این حادثه بیان کرد: آتش‌نشانی با همکاری نیروی انتظامی نسبت به تخلیه ساختمان‌های اطراف اقدام کرد و از وقوع یک حادثه که ممکن بود منجر به مرگ چند نفر شود جلوگیری به عمل آمد.
جعفری ادامه داد: برای جلوگیری از دیگر وقایعی که ممکن بود در حاشیه این تخریب رخ بدهد، نیروهای حوادث شرکت برق و شرکت گاز در صحنه حضور یافتند و نسبت به قطع کردن برق و گاز ساختمان مورد نظر اقدام کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم گفت: با توجه به بالا بودن مساحت محل گودبرداری و جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی، همه ساکنان این منطقه خارج شدند و در حال حاضر شهرداری دور این منطقه را محصور کرده است تا اقدامات لازم در این راستا انجام شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٢٠

   

پر مبحث ترین ها