سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر اجرایی نمایشگاه صنعت چاپ قم :

اولین نمایشگاه صنعت چاپ در قم برگزار می‌شود

بروز شده : ۵-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:۵٠    نسخه چاپی    
توزیع بیش از 5 هزار نسخه ویژه نرم افزاری که برای اولین بار در نمایشگاه های کشور رخ می دهد و در آن اطلاعات کلی درباره صنعت چاپ و مشخصات شرکت کنندگان و ... است از دیگر برنامه های این نمایشگاه خواهد بود.
مدیر اجرایی نمایشگاه صنعت چاپ قم گفت: اولین نمایشگاه صنعت چاپ استان قم 17 تا 20 خردادماه در قم برگزار می‌شود.

محمدمهدی رضوانی ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: برای برگزاری این نمایشگاه با توجه تمرکز بالای مراکز دینی و حوزوی در استان از مسئولان بلندپایه کشوری و استانی دعوت شده است.

وی ابراز داشت: این نمایشگاه در 60 غرفه از 12 تا 36 متر مربع و در فضایی بالغ بر هزار و 200 متر مربع از 17 تا 20 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان برگزار خواهد شد.

رضوانی خاطرنشان کرد: بیش از 6 هزار ویژه نامه شامل 3 هزار ویژه نامه برای افتتاحیه و 3 هزار ویژه نامه برای اختتامیه از جمله برنامه های این نمایشگاه است.

توزیع 5 هزار نرم افزار

وی ابرازداشت: توزیع بیش از 5 هزار نسخه ویژه نرم افزاری که برای اولین بار در نمایشگاه های کشور رخ می دهد و در آن اطلاعات کلی درباره صنعت چاپ و مشخصات شرکت کنندگان و ... است از دیگر برنامه های این نمایشگاه خواهد بود.

رضوانی اظهارداشت: برپایی نشستهای تخصصی و آموزشی صنعت چاپ و صنوف وابسته و بازدید از اولین شهرک صنعتی چاپ در کشور در قالب یک اردو و تور از دیگر برنامه های این نمایشگاه خواهد بود.

مدیر اجرایی نمایشگاه خاطرنشان ساخت: در پایان این نمایشگاه از غرفه های برتر نیز با اهدای جوایزی تقدیر می شود.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه  در روزهای بیان شده از ساعت 15 لغایت 22 پذیرای علاقه مندان است و برای یکی از مراسم افتتاحیه و اختتامیه نیز رئیس مجلس حضور خواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها