سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم تأکید کرد:

نوع فعالیت و اهداف فن بازار برای صاحبان دانش و صنعت تبیین شود

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٠, ٢٢:٠۵    نسخه چاپی    
زمانی که محصولی با پشتوانه علمی و پژوهشی وارد بازار شود، زمینه رشد بازار و سودآوری صاحبان اصناف و صنایع را در پی خواهد داشت.
 استاندار قم با اشاره به راه اندازی فن بازار استان تاکید کرد: باید با تشریح نوع فعالیت و اهداف فن بازار صاحبان دانش و صنعت را برای ورود به فن بازار ترغیب کنیم.

حجت الاسلام محمد حسین موسی‌پور درمراسم گشایش فن بازار استان قم با اعلام حمایت از تشکیل فن بازار برای نوآوران و فناوران استان، گفت: ازآنجا که فن بازار رویکرد درآمدزایی برای فناوران و مخترعان دارد می‌تواند به رشد شرکت‌های دانش بنیان کمک شایانی نماید.

وی در ادامه در بازدید از محصولات فن بازار بیان داشت: انتخاب خوب و هوشمندانه‌ای از انواع محصولات فناورانه صورت گرفته که همگی آن‌ها توانایی ورود و تحول در عرضه و تقاضای کالا را دارند.

ورود محصولات با پشتوانه علمی و پژوهشی زمینه رشد بازار را در پی دارد

موسی‌پور فن بازار را نقطه امید فناوران برای ابراز رضایت از فعالیت‌های خودعنوان کرد و افزود: زمانی که محصولی با پشتوانه علمی و پژوهشی وارد بازار شود، زمینه رشد بازار و سودآوری صاحبان اصناف و صنایع را در پی خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: فن بازار استان قطعا مسیر مطمئنی برای ورود فناوران به بازار است.

صاحبان دانش و صنعت برای ورود به فن بازار ترغیب شوند

استاندار قم در پایان با تقدیر از نقش ارزنده مرکز رشد در راه اندازی و فرهنگ سازی فن بازار استان قم بیان داشت: بایستی با تشریح نوع فعالیت و اهداف فن بازار صاحبان دانش و صنعت را برای ورود به فن بازار ترغیب کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٠, ٢٢:٠۵

   

پر مبحث ترین ها