سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اجرای طرح «شهر من، شهر انتظار» همزمان با ماه شعبان در قم

در طرح «شهر من،‌ شهر انتظار» ابعاد مختلف تبدیل شدن شهر قم به شهری آماده برای استقبال از حضرت ولیعصر(عج) دنبال شده و این طرح دارای ابعاد بسیار گسترده‌ای است.
مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم از اجرای طرح «شهر من، شهر انتظار» همزمان با ماه شعبان خبر داد و گفت: این طرح مستمر بوده و دارای ابعاد بسیار گسترده‌ای است.

علی حاجی رضا امروز در نشست ستاد اجرایی طرح «شهر من، شهر انتظار» با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته از سوی مجموعه‌های مختلف مدیریت شهری در ایام 14 و 15 خرداد اظهار کرد: در ایام سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و سالروز قیام 15 خرداد شهر قم میزبان خیل عظیم زائران بود و میزبانی شایسته‌ای از زائران به عمل آمد.
وی تصریح کرد: از طریق رسانه‌های استان تلاش گسترده‌ای صورت گرفت که پوشش رسانه‌ای مطلوبی نسبت به اقدامات صورت گرفته داشته باشیم.

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم در ادامه با اشاره به اینکه جلسه امروز در ادامه جلسات شورای مدیریت فرهنگی و مصوبات طرح «شهر من، شهر انتظار» است، یادآور شد: این طرح از ابتدای ماه شعبان آغاز شده و در ادامه به ماه مبارک رمضان متصل می‌شود و در آن بخش‌های مختلف فرهنگی، خدماتی، اجرایی و... زمینه سازی برای برگزاری هرچه بهتر اعیاد شعبانیه و... صورت می‌گیرد.
وی ضرورت بهره گیری از نقش و توان مردم در مدیریت شهری را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد:‌ باید در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی رویکرد مردم محوری مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش فارس، حاجی رضا با اشاره به اینکه در جلسه با تولیت مسجد مقدس جمکران نیز این طرح و رویکرد تشریح خواهد شد، افزود: در طرح «شهر من،‌ شهر انتظار» ابعاد مختلف تبدیل شدن شهر قم به شهری آماده برای استقبال از حضرت ولیعصر(عج) دنبال شده و این طرح دارای ابعاد بسیار گسترده‌ای است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها