سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ضرورت توجه به محیط زیست و آب در اعطای مجوز واحدهای صنعتی قم

بروز شده : ۴-٠۵-١٣٩٣, ١٠:۵۶    نسخه چاپی    
در راستای توسعه بیش از پیش منطقه ویژه سلفچگان باید از ظرفیت سرمایه‌گذاران خارجی بهره ببریم.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش در جلسه مجمع عمومی منطقه ویژه سلفچگان که در تالار امام رضا (ع) استانداری قم برگزار شد بر ضرورت حفاظت از محیط زیست در اتخاذ تصمیمات تاکید کرد.

استاندار قم با اشاره به کاهش نزولات و شرایط نامساعد جوی طی سال‌های اخیر گفت: در اعطای مجوزها این دو مسئله باید در نظر گرفته شوند.

وی تلاش‌های صورت گرفته در راستای ایجاد و توسعه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان طی سال‌های اخیر را مورد توجه قرار داد و افزود: اگر بخواهیم این زحمات در راستای ایجاد بندر خشک به نتیجه برسد، باید این منطقه را به راه آهن سراسری کشور متصل کنیم.

صالحی‌منش در ادامه با تاکید بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی تصریح کرد: در راستای توسعه بیش از پیش منطقه ویژه سلفچگان باید از ظرفیت سرمایه‌گذاران خارجی بهره ببریم.

وی همچنین اعطای تسهیلات به منطقه اقتصادی سلفچگان توسط بانک‌های استان را برای رونق آن حائز اهمیت برشمرد و افزود: البته سرمایه‌گذاران و صاحبان شرکت‌های صنعتی باید حساب بانکی خود را به بانک‌های استان قم منتقل کنند.

به گزارش فارس، استاندار قم با اشاره به اولویت‌بندی اهمیت پروژه‌های عمرانی توسط مسئولان استان خاطرنشان کرد: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از مطالبات ما از رئیس جمهور در سفر ایشان به قم خواهد بود.

شایان ذکر است: پیگیری احداث دانشگاه منطقه ویژه، افزایش سرمایه‌گذاری در این منطقه، تصویب صورت‌های مالی منتهی به 29/12/92 و انتخاب موسسه دشت و همکاران به عنوان بازرس و روزنامه ایران به عنوان روزنامه رسمی منطقه ویژه سلفچگان از مصوبات این جلسه بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۵-١٣٩٣, ١٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها