سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:

رئیس جمهور نگاه جامعی به آموزش و پرورش قم دارد

بروز شده : ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:١۵    نسخه چاپی    
رئیس جمهور روز شنبه که در اجلاس مدیران کشور در تهران سخنرانی می‌کرد به آموزش و پرورش استان قم به ویژه دبیرستان دین و دانش اشاره داشت و این نگاه جامع رئیس جمهور به قم برای همه ما قمی‌ها ارزشمند است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: رئیس جمهور نگاه جامعی به آموزش و پرورش قم دارد و این نگاه برای ما ارزشمند است.

حمیدرضا دژاکام در گفتگو با خبرنگار ما فرارسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان تبریک گفت و گفت: رئیس جمهور روز شنبه که در اجلاس مدیران کشور در تهران سخنرانی می‌کرد به آموزش و پرورش استان قم به ویژه دبیرستان دین و دانش اشاره داشت و این نگاه جامع رئیس جمهور به قم برای همه ما قمی‌ها ارزشمند است.

وی تاکید کرد: دبیرستان دین و دانش یادگار ارزشمند شهید بهشتی است و انسان‌های بزرگی همچون شهیدان مفتح و باهنر در آن حضور داشتند و آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی از استادان این دبیرستان بوده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم ادامه داد: ما از این نوع مدارس پرافتخار در قم زیاد داریم و سعی می‌کنیم این افتخارات را در استان حفظ کنیم.

افتتاح 5 پروژه در هفته دولت

دژاکام در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در یکسال گذشته اقدامات خوبی برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان و هم برای تکریم جایگاه فرهنگیان انجام شده و امیدواریم ثمره این برنامه‌ها در سال تحصیلی جدید نمایان شود.

وی تشکیل کارگروه اقتصاد و فرهنگ در اداره کل آموزش و پرورش را یکی از این برنامه‌ها ذکر کرد و افزود: برنامه‌های این کارگروه جمع بندی و به دانش آموزان و فرهنگیان اعلام می‌شود.

دژاکام از افتتاح 5 پروژه آموزشی در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: این پروژه‌ها شامل مرکز آموزش و اصلاح اختلالات یادگیری در منطقه نیروگاه با 5600 مترمربع زیربنا، مجموعه ورزشی پیامبر اعظم در خیابان توانیر با زیربنای 5822 متر مربع، مدرسه راهنمایی شهید محمدجواد فخاری در شهر قائم با 12 کلاس درس، دبستان شهید محمدعلی قمی با 9 کلاس و 1870 متر مربع زیربنا در خیابان شهید دل آذر و مدرسه ویژه دانش آموزان اوتیسیم با 10 کلاس است.

وی خواستار همکاری همه نهادها و مسئولان با آموزش و پرورش شد و گفت: اگر مشکلات ما در آموزش و پرورش حل شود بسیاری از معضلات استان کاهش خواهد یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم به روز بودن معلمان و دبیران به ویژه در دوره ابتدایی را یکی زا مهم‌ترین اهداف این اداره کل ذکر کرد و یادآور شد: این نوید را به مردم قم می‌دهم که سال تحصیلی جدید با شروع خوب و همت بالا همراه خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۶-١٣٩٣, ١٢:١۵

   

پر مبحث ترین ها