سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بررسی وضعیت برق و گازرسانی به پروژه‌های مسکن مهر قم

با اختصاص بودجه سه میلیارد تومانی از سوی سفر مقام معظم رهبری و اختصاص سه میلیارد تومان دیگر در هفته گذشته مشکل روشنایی این منطقه به زودی رفع خواهد شد.
مدیران شرکت‌های برق و گاز قم در جلسه شورای مسکن استان که با حضور استاندار قم رسمیت یافت، به بیان مشکلات و مسائل مربوط به پروژه‌های مسکن مهر پرداختند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم در جلسه شورای مسکن استان قم که شامگاه سه‌شنبه در تالار امام رضا(ع) قم تشکیل شد، بود که با اشاره به اینکه انشعابات مسکن مهر به دو صورت محاسبه می‌شود، گفت: برخی از افراد حق انشعاب خود را در دوره قبل که مبلغ 200 هزار تومان بود پرداخت کرده‌اند و در حال حاضر نیز مبلغ جدیدی به عنوان حق انشعاب دریافت می‌شود.

سید مرتضی نبوی با اشاره به مشکل روشنایی مسکن مهر پردیسان گفت: با اختصاص بودجه سه میلیارد تومانی از سوی سفر مقام معظم رهبری و اختصاص سه میلیارد تومان دیگر در هفته گذشته مشکل روشنایی این منطقه به زودی رفع خواهد شد.

11 میلیارد تومان برای گازرسانی به مسکن مهر

انشعاب گاز مسکن مهر نیز موضوع دیگری بود که در جلسه شورای مسکن استان از سوی سرپرست شرکت گاز استان قم مورد بررسی قرار گرفت.

غلامرضا فرجی با بیان اینکه گازرسانی به تمامی شهر‌های قم به جز خلجستان انجام شده است، یادآور شد: در سال 89 مبلغ 700 میلیون تومان، سال 90 سه میلیارد و 300 میلیون تومان، سال 91 سه میلیارد و 800 میلیون تومان، سال 92 یک میلیارد و 200 میلیارد تومان و امسال نیز یک میلیارد تومان برای گاز رسانی به شهر قم بودجه استفاده شده است.

وی با اشاره به اینکه برای گازرسانی به شهرهای دیگر استان یک میلیارد تومان بودجه مصرف شده است، گفت: سه هزار واحد مسکونی در قم و دو هزار واحد مسکونی در شهرهای دیگر از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند که از آغاز شروع ساخت مسکن مهر مبلغی حدود 11 میلیارد تومان هزینه شده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۶-١٣٩٣, ١٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها