سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستگیری سارقان 1.5 میلیاردی خط لوله نفت در قم

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٢٩    نسخه چاپی    
ماموران پاسگاه سلفچگان فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی در محور 'سلفچگان - قم' به سرنشینان یک دستگاه کامیون بنز متوقف شده در کنار لوله های انتقال نفت مشکوک و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
جانشین فرماندهی انتظامی قم از دستگیری سارقان خط لوله نفت در این استان خبر داد و گفت: متهمان به سرقت 12 قطعه لوله نفت به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'حمیدرضا اسدی' در این زمینه افزود: ماموران پاسگاه سلفچگان فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی در محور 'سلفچگان - قم' به سرنشینان یک دستگاه کامیون بنز متوقف شده در کنار لوله های انتقال نفت مشکوک و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه و در بازرسی از خودرو یک دستگاه هوابرش کشف شد و راننده و سرنشین خودرو اذعان داشتند جهت برداشت سنگ ساختمان، راه را گم کرده و به این محل آمده اند.

وی افزود: نهایتا هر دو متهم در تحقیقات تکمیلی به سرقت 12 قطعه لوله نفت به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

اسدی بیان کرد: با اخذ اظهارات متهمان مبنی بر پرداخت کلیه خسارت های وارده و همچنین حضور نماینده حقوقی شرکت نفت، هر دو نفر به انضمام پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها