سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کار‌شناسان فرماندهی انتظامی قم در مدارس و مساجد حضور یابند

بروز شده : ٨-٠٧-١٣٩٣, ١٢:۵١    نسخه چاپی    
آگاه سازی فراگیر و طرح این موضوع از طریق صدا و سیما و تهیه برنامه‌های مختلف تلویزیونی و همچنین سخنرانی پلیس در مدارس و مساجد تاثیر بسزایی در کاهش آسیب‌ها خواهد داشت.
ستاندار قم با بیان اینکه نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌ها به شدت پای کار است، بر حضور بیش از پیش کار‌شناسان فرماندهی انتظامی استان در مدارس و مساجد و ارائه هشدار‌ها و آگاهی‌های لازم در پیشگیری از آسیب‌ها تأکید کرد.

سردار کاظم مجتبایی، فرمانده انتظامی استان قم به همراه رئیس عقیدتی سیاسی، رئیس حفاظت اطلاعات، معاون هماهنگ کننده و معاون اجتماعی این فرماندهی با حضور در دفتر استاندار قم، با وی دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در این دیدار طی سخنانی با بیان اینکه قدرت و اقتدار پلیس قم در بازدیدهایی که از نیرو صورت می‌گیرد مشخص است، افزود: فرماندهی انتظامی استان قم جزء دستگاه‌هایی است که به شدت پای کار است.

به گزارش مهر، حجت الاسلام صالحی منش با بیان اینکه پلیس قم در تمامی زمینه‌ها بخصوص راهور، اجتماعی، پیشگیری از جرم و مقابله با مجرمان، فعالانه خدمت می‌کند، تصریح کرد: نیروی انتظامی در حل بداخلاقی‌ها با خوشرفتاری برخورد کرده و مشکلات و سختی‌ها را برطرف می‌کند.

وی با تاکید بر حضور بیش از پیش کار‌شناسان فرماندهی انتظامی استان در مدارس و مساجد و ارائه هشدار‌ها و آگاهی‌های لازم در پیشگیری از آسیب‌ها، خاطرنشان کرد: آگاه سازی فراگیر و طرح این موضوع از طریق صدا و سیما و تهیه برنامه‌های مختلف تلویزیونی و همچنین سخنرانی پلیس در مدارس و مساجد تاثیر بسزایی در کاهش آسیب‌ها خواهد داشت.

استاندار قم با اشاره به خطرات مواد مخدر صنعتی، گفت: نیروی انتظامی باید در این خصوص مسئولان را توجیه و آسیب‌ها نیز آنالیز شود.

حجت الاسلام صالحی منش در خاتمه ضمن تاکید بر برگزاری شورای اداری استان در هفته ناجا با موضوع نیروی انتظامی، از پاکسازی هسته مرکزی شهر از لوث مخلان نظم و امنیت تقدیر کرد.

اجرای 100 برنامه در هفته ناجا

فرمانده انتظامی استان قم نیز با اشاره به آغاز هفته ناجا در 14 مهرماه، اظهار داشت: هفته ناجای امسال، از عید قربان تا عید غدیر خواهد بود و طی این هفته بیش از 100 برنامه فرهنگی، اجتماعی، ترافیکی، انتظامی، عملیاتی و خدماتی پیش بینی شده است که به اجرا در خواهد آمد.

سردار کاظم مجتبایی با بیان اینکه برخی برنامه‌ها درون سازمانی و مختص کارکنان و خانواده‌هایشان و برخی برون سازمانی است، اضافه کرد: برنامه‌های روز اول هفته ناجا با برگزاری صبحگاه مشترک و حضور امام جمعه قم، استاندار و اعضای شورای تامین استان آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در طول هفته ناجا برای کارکنان این فرماندهی و خانواده‌هایشان برنامه‌های ویژه و متنوعی تدارک دیده شده است، گفت: در این هفته بازنمایی از توان و اقتدار نیروی انتظامی در دستور کار است تا مردم با توان و عملکرد این نیرو آشنا شده و با افزایش اعتماد و مشارکت اجتماعی مجرمان نیز مرعوب شوند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه هفته ناجا فرصتی شده تا علاوه بر همکاری دستگاه‌ها از توانشان نیز استفاده شود به دیگر برنامه‌ها در هفته نیروی انتظامی مانند غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء، شرکت گسترده کارکنان در نماز جمعه و دیدار با مراجع معظم تقلید و علما اشاره کرد.

وی با بیان اینکه چندین پروژه در هفته ناجا افتتاح می‌شود، گفت: در این هفته کلنگ تاسیس ساختمان ستاد ترخیص زده خواهد شد و مقرر شده تا زمین از طرف نیروی انتظامی و شهرداری مسئولیت ساخت آن را بعهده بگیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٧-١٣٩٣, ١٢:۵١

   

پر مبحث ترین ها