سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جشنواره كانون‌هاي تبليغاتي در قم برگزار مي‌شود

بروز شده : ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:۴٧    نسخه چاپی    
طرح برگزاري اين جشنواره با مشاركت و همفكري مسئولان كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي به معاونت مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ارائه شده است.
معاون امور مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم از برگزاري جشنواره ويژه كانون‌هاي تبليغاتي در شش ماهه دوم امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدي توكليان عصر سه شنبه در جلسه هم انديشي مدير مسئولان و صاحبان امتياز كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي با حسين انتظامي معاون مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اظهار كرد: در حال حاضر 114 كانون فعال در شاخه‌ها و حوزه‌هاي مختلف با رويكردهاي عمومي و خاص در قم فعاليت مي‌كنند.

وي اضافه كرد: قم به لحاظ كاركرد ملي كه دارد، داراي حساسيت‌هاي ويژه اي است و خوشبختانه مسئولان و صاحبان امتياز كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي در حوزه تبليغات عمومي و تجاري همكاري خوبي با اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي دارند.

توكليان از برگزاري جشنواره ويژه كانون‌هاي تبليغاتي خبر داد و گفت: طرح برگزاري اين جشنواره با مشاركت و همفكري مسئولان كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي به معاونت مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ارائه شده است.

معاون امور مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم تصريح كرد: اميدواريم اين جشنواره در شش ماهه دوم امسال با مساعدت معاونت مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شود.

توكليان با اشاره به مشكلات كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي در زمينه بالابودن ماليات بر درآمد ادامه داد: انجمن صنفي كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي براي نخستين بار توافقنامه‌اي با اداره كل امور مالياتي داشته و مسئولان برخي كانون‌ها دوره‌هاي آموزشي مرتبط را طي كردند.

وی از ابطال مجوز 13 كانون آگهی و تبلیغاتی غیرفعال در قم خبر داد و افزود: فعاليت كانون هايي كه مجوز گرفته‌اند در حال بررسي است و اگر كانونی غیرفعال باشد، در كميته تبليغات استان در مورد آن طرح موضوع کرده و مجوز فعاليت آن را لغو مي‌كنيم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:۴٧

   

پر مبحث ترین ها